Edyta Geppert: Wolno

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Wolno

Gdy widzisz ptaka w locie jak wolny jestJak płynie sobie aż po nieba kresWiedz niebo bywa pełne wichrów i burzA z lotu ptaka już nie widać różBo wolność to nie cel lecz szansa bySpełnić najpiękniejsze sny marzeniaWolność to ta najjaśniejsza z gwiazdPromyk słońca w gęsty las nadziejaWolność to skrzypce z których dźwięków cudPotrafi wyczarować mistrza trudLecz kiedy zagra na nich słaby graczTo słychać będzie tylko pisk zgrzyt płaczA wolność to wśród mądrych ludzi żyćWidzieć dobroć w oczach ich i szczęścieWolność to wśród życia gór i chmurPoprzez każdy bór i mur znać przejścieWolność lśni wśród gałęzi wielkich drzewKtóre pną się w słońce każda w swoją stronęWolność brzmi jak radosny ludzi śpiewKtórzy wolność swą zdobyli na obronęZwycięstwa mądrości prawdy i miłościSpokoju szczęścia zdrowia i godnościWolność to diament nie do oszlifowaniaA zabłyśnie blaskiem nie do opisaniaWolność to także i odporność sercBy na złą drogę nie próbować zejśćBo są i tacy którzy wolności cudPotrafią wmieszać w swoich sprawek brudA wolność to królestwo dobrych słówMądrych myśli pięknych snówTo wiara w ludziWolność ją wymyślił dla nas BógAby człowiek wreszcie mógłW niebie się zbudzić
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Wolno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Wolno

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Wolno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy widzisz ptaka w locie jak wolny jest tekst
 • wolność edyta geppert tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wolno - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wolno - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.