El Dupa: Kirgis

Tekst piosenki

Brak wideo

El Dupa

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

El Dupa: Kirgis

Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia (...) za rok trzy miesiące wybierał się do wersalu zbudował karetę, kupił dwa konie i szablę. Na karacie wymalował hasło (...) Co się dziwisz, chcesz żeby była wojna? Kupił mapę, załatwił paszporty dla koni, przez telefon dogadał się z Francuzami, że w październiku w Wersalu będzie czekać na niego uroczyste powitanie. Spakował siebie i syna, a potem namówił, a potem namówił na wyprawę czterdziestoletniego sąsiada. Wszyscy na podróż ubrali się jak sześćset lat temu (...) Wysokie buty, kirgiskie koszule bez kołnierzy i bogato wyszywane płaszcze. Pierwszego maja wyruszyli w drogę, he he. Karetą przez cztery miesiące przejechali siedem tysięcy kilometrów. Upał piasek coś potwornego (...). Dopiero na Ukrainie spotkaliśmy pięciu gangsterów (...). Na postoju podszedł do mnie jeden taki. Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis No i tera gangster: Obejrzał karetę, wzruszył ramionami i powiada: czego ci brakuje, że się takim czymś jak cygan włóczysz. Mówię, że niczego. W nocy mnie obudził szelest, przy karecie stał gangster. Mógłbym ci kółki ukraść i wózek spalić, ale znaj moje serce. Tak powiedział i poszedł. Pierwszego września egzotyczny powóz zajechał na przejście graniczne i tu zaczęły się kłopoty. Na widok malowanej karety i trzech kirgisów wśród polskich celników zapanował lekki popłoch. I wkrótce wszystko wyszło na jaw, że choć dwa (...) mają papiery w porządku, to nie mogą wjechać do Polski, zabronił im tego zagraniczny weterynarz. Polskie przepisy zezwalają na to żeby wwozić do nas konie z byłego regionu (...). Rozpaczał. Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Ija kija żirgis Ija szula kogas Konia szuka Kirgis Kirgis szuka konia Konia szuka Kirgis He, he he, he he he he He, he he, he he he he
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

El Dupa: Kirgis

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

El Dupa: Kirgis

Skomentuj tekst

El Dupa: Kirgis

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kirgis - El Dupa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kirgis - El Dupa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - El Dupa.