El Dupa: Nie mam dupy

Tekst piosenki

Brak wideo

El Dupa

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

El Dupa: Nie mam dupy

Nie mam dupy, nie mam dupy, nie mam dupy!!! Nie mam dupy... Ooo, nie, nie... a haj... Gdzie ma dupa, rozdzilona Czy została sprzemieżona? Na jej miejscu same strupy, any śladu boskiej dupy Nie mam dupy, nie mam mózgu, nie znam już słów nawet bluzgów Nie mam dupy, może ryja, druga opcja bardziej sprzyja. A najgorszy z tego skuek, że trafłem tylko w słupek. Po tej pieśni będzie walczyk, mówił do państwa Wojciech Kowalczyk Jaaa!!! Many, many, many heee mama mija... Nie mam dupy, nie mam dupy, nie mam dupy!!! Ju hu hu uhu... Nie mam dupy, nie mam dupy, nie mam dupy...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

El Dupa: Nie mam dupy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

El Dupa: Nie mam dupy

Skomentuj tekst

El Dupa: Nie mam dupy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nananana nananana hu
 • mama nananana hu
 • piosenka na nananana nananana nananana hu
 • na dachu nananana nananana nananana nananana hu
 • piosenka nananana hu

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie mam dupy - El Dupa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie mam dupy - El Dupa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - El Dupa.