El Dupa: Nie mam dupy

Tekst piosenki

Brak wideo

El Dupa

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

El Dupa: Nie mam dupy

Nie mam dupy, nie mam dupy, nie mam dupy!!! Nie mam dupy... Ooo, nie, nie... a haj... Gdzie ma dupa, rozdzilona Czy została sprzemieżona? Na jej miejscu same strupy, any śladu boskiej dupy Nie mam dupy, nie mam mózgu, nie znam już słów nawet bluzgów Nie mam dupy, może ryja, druga opcja bardziej sprzyja. A najgorszy z tego skuek, że trafłem tylko w słupek. Po tej pieśni będzie walczyk, mówił do państwa Wojciech Kowalczyk Jaaa!!! Many, many, many heee mama mija... Nie mam dupy, nie mam dupy, nie mam dupy!!! Ju hu hu uhu... Nie mam dupy, nie mam dupy, nie mam dupy...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

El Dupa: Nie mam dupy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

El Dupa: Nie mam dupy

Skomentuj tekst

El Dupa: Nie mam dupy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nananana nananana hu
 • mama nananana hu
 • piosenka na nananana nananana nananana hu
 • na dachu nananana nananana nananana nananana hu
 • piosenka nananana hu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie mam dupy - El Dupa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie mam dupy - El Dupa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - El Dupa.