ELDO: List z Ziemi

Tekst piosenki

Brak wideo

ELDO

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

ELDO: List z Ziemi

Chciałbym wykrzyszać swoje grzychy By z nowym dniem budzić się czystym A nie z coraz większym garbem Gdzieś to dziewictwo niewinności znikneło Taka była przeszłość teraz jest tych chwil przemoc Dzieci swojej epoki bez recepty na jutro Nadmiar percepcji i strach za całą ludzkość Pisze ten list ze skarzonych pól swego serca Krzyk bezradności zanim smierć zabierze nas z tego miejsca Zobasz karmi nas kultura ideałami wkłada nam te wszystkie bzdury w lustra I co też chce wierzyć w miłość w coś co da mi szanse Pokaże sens by daleć prowadzić tą walkę Widzę tragedie gdy wiara w Boga zabiera życie Ludzią co zamiast niego znaleźli religię To list z ziemi jak Twain bo ja chce to spisać Łez atramentem namaluję swój obraz guernica Tak pragnę życia, tak pragnę ufać poradzić sobie Tak pragnę żyć by wrzasku metropoliz nie słuchać Znaleźść harmonie by świat był częścią mnie Bez systemu, bez potwora który zjada moje serce Wciąż chce wierzyć w te ideały wciąż Wierzyć że jest sens tej naszej pracy Że tak naprawdę ziemia jest tylko przelotnym momentem Krótkim przystankime do stacji wieczne szczęście Otwieram oczy i niestety wciąż jestem tutaj I tylko marzyć może mi się świat tonący w uczuciach Chodź zabiorę Cię tam, gdzie w kolorach jest świat Chodz na chwile zapomnij...... Otulę Ciebie szalem ciepłym tak doskonele Gdzie czas z przestrzenią stykają się zmieniając bieg Utulę Cię do snu byś chodz na chwilę mógł Odpocząć od ciężaru ludzkich spraw Oddaj się w me ramiona już nadeszła pora By przestać toczyć syzyfowy głaz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ELDO: List z Ziemi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ELDO: List z Ziemi

Skomentuj tekst

ELDO: List z Ziemi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • list do ziemi tekst
 • eldo list z ziemi tekst
 • eldo list z ziemi
 • eldo list z ziemi autor tekstu
 • list do ziemi teksty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki List z Ziemi - ELDO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu List z Ziemi - ELDO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ELDO.