Emigranci: W stron

Tekst piosenki

Brak wideo

Emigranci

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Emigranci: W stron

To tylko jest, że szybko chciałbym opowiedzieć Że czasem się wydaje wzrokiem cały świat Trudno wtedy zasnąć i przy świetle siedzieć Pomyśl o miłości, na pewno ją znasz To tylko jest, że szybko chciałbym opowiedzieć Że nie ma nic gorszego niż tak samo żyć Kto cię nic nie zmienia, to się rusz przed siebie Zapomnij o wszystkim, obudź się i idźA Ref: Iść do końca a, a, a, a, prosto do słońca ha, a, a, a A jutro coś dobrego zdarzy się Iść do końca a, a, a, a, prosto do słońca ha, a, a, a A, a, a, a, a, ha x2 To tylko jest, że szybko chciałbym opowiedzieć Cokolwiek się tu zdarzy, zawsze warto żyć Zawsze coś się stanie, czego jeszcze nie wiesz Zawsze do przodu, bo tak musi być Ref: Iść do końca a, a, a, a, prosto do słońca ha, a, a, a A jutro coś dobrego zdarzy się Iść do końca a, a, a, a, prosto do słońca ha, a, a, a A jutro będzie nowy dzień Iść do końca a, a, a, a, prosto do słońca ha, a, a, a A jutro coś dobrego zdarzy się Iść do końca a, a, a, a, prosto do słońca ha, a, a, a A, a, a, a, a, ha x2 Ref...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Emigranci: W stron

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Emigranci: W stron

Skomentuj tekst

Emigranci: W stron

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W stron - Emigranci, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W stron - Emigranci. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Emigranci.