Ender games: Ender Nie rób tego

Tekst piosenki

Ender games

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Ender games: Ender Nie rób tego

Ziomu nie rub tego bo ci oddam dwa razy mocniej a może i pięć. Więc nie rub tego błagam cię. Nie wazne ze on to zrobil ale ty wcale nie musisz tego robic. To już była przesłość , teraz liczy się terazniejszość i nic innego więc nie rub tego , nie , nie rub tego , błagam cię nie rub tego bo odam ci dwa razy mocniej a może i pieć. Ziomu nie rub tego bo ci odam tak ze polecisz na księzyc , a tego byśmy nie polecili i przestań. Sprawa jest prosta jak ty to zrobis to nie wlicza się w gre a ja jestem włascicielem więc wykopie cię.
Autor tekstu: Mateusz Smółka
Data dodania: 2022-12-26
Tekst dodał: MatsmX

Tłumaczenie piosenki

Ender games: Ender Nie rób tego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ender games: Ender Nie rób tego

Skomentuj tekst

Ender games: Ender Nie rób tego

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ender Nie rób tego - Ender games, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ender Nie rób tego - Ender games. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ender games.