Eternal: Absent from you
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Eternal: Absent from you
Maybe I Misunderstood I though I was due a reprove I don't want these feelings to end But why am I lonely in bed? I cried all my tears on my pillow Feeling ashamed of my fears millions of lies you've told me Why can't I just pretend? Said you had to go and now I'm missing you Been away so long now I'm missing you had to be this way Still I cry away,absent from you As I watched all my friends play I'm remembering your games,you took another in my place While I was away you told her you'd stay Love's not a game and you ought not to play Diamonds have never fallen my way Leave me now.just go,keep walking away,you broke my heart in a day Did It realy had to be this way? You upped and left and flew away And left me with an empty heart No longer cherishing each night and day Hoping you'll be by my side I don't want to pretend my hearts breaking Said you had to go and now I'm missing you Been away for so long now I'm missing you Had to bee this way Still I cray away,absent from you Said you had to go and now I'm missing you Been away for so long now I'm missing you Had to be this way Still I cry away Absent from you
Tłumaczenie piosenki
Eternal: Absent from you
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Eternal: Absent from you
-
All my love
- Eternal
-
Amazing grace
- Eternal
-
Angel of mine
- Eternal
-
Secrets
- Eternal
-
Sensual man
- Eternal
Skomentuj tekst
Eternal: Absent from you
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Wszystko to co mam
- Carla Fernandes
-
LAMINE YAMAL - feat. Kronkel Dom
- Francuz Mordo
-
DISS NA FAZĘ
- BAZA
-
Need u
- bambi
-
Dancing With The Europeans
- Suede
-
BazaR
- Faza
-
Scars
- Bush
-
Girls Just Want To Have Fun (Cyndi Lauper cover)
- The Big Push
-
Inside Our Hearts - feat. Alesso, Shaun Farrugia
- Martin Garrix
-
Ghost of Whitechapel
- Mystic Circle
Reklama
Tekst piosenki Absent from you - Eternal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Absent from you - Eternal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Eternal.
Komentarze: 0