Ewelina Flinta: Tylko s

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewelina Flinta

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Ewelina Flinta: Tylko s

Mówiłeś że przesłaniam Ci wypełniam sobą cały świat a poza mną dostrzegasz to jedynie co mi chciałbyś dać wszystko co mi chciałbyś dać Mówiłeś że rodzimy się dla siebie wciąż każdego dnia i nawet te na pozór złe są po to by zbliżać nas Słowa nawet gdy piękne to tylko słowa... Bo gdybym obiecała dzielić z Tobą każdy sen czy umiałbyś uwierzyć w taki nierealny gest więc gdybym obiecała dzielić z Tobą każdy sen czy umiałbyś uwierzyć w taki nierealny gest Mówiłeś że wystarczy być Pięlegnowałeś we mnie lęk że niepotrzebnie chciałam by przy sobie Cię na zawsze mieć Słowa nawet gdy piękne to tylko słowa... Bo gdybym obiecała dzielić z Tobą każdy sen czy umiałbyś uwierzyć w taki nierealny gest a gdybym późną nocą przyrzekała ze trwa dzień jeden z tych ciemnych co od słow ważniejsze są Bo gdybym obiecała dzielić z Tobą każdy sen czy umiałbyś uwierzyć w taki nierealny gest a gdybym późną nocą przyrzekała że trwa dzień czy umiałbyś uwierzyć w taki niebanalny sen
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ewelina Flinta: Tylko s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewelina Flinta: Tylko s

Skomentuj tekst

Ewelina Flinta: Tylko s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko s - Ewelina Flinta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko s - Ewelina Flinta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewelina Flinta.