Face To Face: Why would i lie
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Face To Face: Why would i lie
I've been involved and I've paid attention I've listened to every word you've said You tell a lie and I fake my interest I was around when it really happened From the beginning until the end So what's the point of an explanation? Why would I lie? Is there anything I left from my story? This type of deception would be a waste of both our time You start to trust as you dull your instincts I've tried my best but I still don't care You've opened up to a disappointment I know my way around this conversation You've had enough but you're standing there I leave it up to interpretation Maybe there's a chance that everything is going to work out for the best Maybe there's a chance that pigs will grow wings and fly
Tłumaczenie piosenki
Face To Face: Why would i lie
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Face To Face: Why would i lie
-
You can't change the world
- Face To Face
-
Big choise
- Face To Face
-
Do you care
- Face To Face
-
Everyone hates a know it all
- Face To Face
-
Hand out
- Face To Face
Skomentuj tekst
Face To Face: Why would i lie
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Nic Nie Czuję - feat. Vłodarski
MODELKI
„Jak na nas patrzę, to nic nie czuję I nie rozumiem, dlaczego coś poszło nie tak Czy tak jest zawsze? Czy ja nie umiem zakochać się, kochać i kochać? Ja już nic nie czuję To już nic nie boli S”
-
Hiena ft. Nosowska
PRO8L3M
„It's the hyena They don't laugh for amusement It's how they communicate Strongest among land predators They can crush bones effortlessly A pack of hyenas may storm in cause chaos And steal every”
-
Morze
Julia Kamińska
„Na cienkiej kresce, tam, gdzie niebieski spotyka niebieskie, tam, gdzie ocean dotyka się z niebem — tam się znajdziemy. Na widnokręgu, gdzie dwa kosmosy łączą się w jedno, gdzie rzeczywistość ”
-
Rzeka - x W. Krajewski
Lunaria
„Rzeknę prawdę liczą dziś wam ciężar grzechów w sercu mym mam czy z niebios spadło, czy chciał tak los czuję jak świat zatrzymał się w noc płomienna rzeka rwie prowadzi mnie choć wasz to cień ”
-
Toast
Tatiana Okupnik
„Pali się pali się pali się W mieście już czuć ten swąd Ogień pożera to co złe To jest babski krąg Nie stój z boku usiądź z nami I z dymem puść co chcesz Wali się wali się wali się Runął kol”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Me Myself and The Night
- Alan Walker
-
Szklana Pogoda ft. Iza Sobota, Fillo
- Refresh
-
All My Life
- R3HAB
-
Reborn
- Miley Cyrus
-
Give Me Love
- Miley Cyrus
-
Just Keep Watching (From F1 The Movie)
- Tate McRae
-
Take Me Back
- HAIM
-
Lalele - x Olivia Addams
- Manuel Riva
-
Escape (prod. Phatrax)
- zuziula
-
Serca na straty
- Fida
Reklama
Tekst piosenki Why would i lie - Face To Face, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Why would i lie - Face To Face. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Face To Face.
Komentarze: 0