Factor: Balanga

Tekst piosenki

Brak wideo

Factor

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Factor: Balanga

1.Piękny letni wieczór, Wspaniale się czuje,Dzwoni do mnie Maniek, Coś się szykuje,Zajeżdża mercedes , z pannami po prawejPanny roześmiane, kuso rozczochrane.Ref. Ooo balanga Ooo balangaOoo balanga Ooo balanga2.Więc spoglądam w lustro, Świetna aparycja,biorę szybki oddech, Wspaniała kondycja,Klakierki się świecą, skóra z krokodyla,Żeby coś poderwać, wystarczy mi chwila.Ref. Ooo balanga Ooo balangaOoo balanga Ooo balanga3. Coraz więcej ludzi na naszym terenie,A my szalejemy, z Madzią na basenie,Barman puszcza oko, bawi się wspaniale,Malowane lale, zaczynają szaleć.Ref. Ooo balanga Ooo balangaOoo balanga Ooo balanga4. I tak cały wieczór, płynie doskonaleWszyscy z naszej paczki bawią się wspaniale,Już mam nowy pomysł do głowy napływaWypić beczkę piwa, gdzieś na Karaibach.Ref. Ooo balanga Ooo balangaOoo balanga Ooo balanga
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Factor: Balanga

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Factor: Balanga

Skomentuj tekst

Factor: Balanga

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • balanga tekst
 • factor - balanga
 • FACTOR BALANGA
 • factor- balanga
 • factor balanga

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Balanga - Factor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Balanga - Factor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Factor.