Tekst piosenki
Na pożegnanie dałaś mi Uśmiech swój.Odchodząc powiedziałaś: kocham,Mówiłaś: kocham Cię.Pamiętam,Wtedy to był piękny letni majowy dzień.Ten dzień zapamiętam Do końca.Ref.: (2x)A ja wciąż wołam Ciebie, wołam Ciebie,Wołam Ciebie - bądź mym niebem.Wołam Ciebie, wołam Ciebie - wróć.Pozostał tylko mi po Tobie Na sercu rany ślad.Do dzisiaj nie wiem, co się stało,Co wtedy stało się.Muszę uwierzyć, że ból minie I za kilka lat...Znowu Cię spotkam... W moich snach...Ref.: (4x)A ja wciąż wołam Ciebie, wołam Ciebie,Wołam Ciebie - bądź mym niebem.Wołam Ciebie, wołam Ciebie - wróć.






