Farba: Czy nigdy wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Farba

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Farba: Czy nigdy wi

(Nigdy więcej)Tak się boję, co się stanie gdyprzestaniesz ze mną spędzać swoje dni.Kiedy powiesz, że znasz każdy mój gest.Po tylu latach nie będziesz chciał ze mną być, nie!Czas wszystko zmienia, każdy to wie.Nawet marzenia też zmieniają się.I znów to samo, smutek i łzy.Lecz nie tym razem nie pozwolę Ci, nie!Nie będę płakać, o nie.Nie będę tęsknić za Tobą.Nie będę czekać, o nie!Nie będę płakać już więcej!Czasem myślę może lepiej samej żyć.Nie czekać wieczorami aż wrócisz i..na dobranoc powiesz ciche ?kocham cię?Z przyzwyczajenia tylko pocałujesz mnie.Czas wszystko zmienia, każdy to wie.Nawet marzenia też zmieniają się.I znów to samo, smutek i łzy.Lecz nie tym razem nie pozwolę Ci, nie!Nie będę płakać, o nie.Nie będę tęsknić za Tobą.Nie będę czekać, o nie!Nie będę płakać już więcej!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Farba: Czy nigdy wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Farba: Czy nigdy wi

Skomentuj tekst

Farba: Czy nigdy wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teksty piosenek nie czekać wieczorami

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy nigdy wi - Farba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy nigdy wi - Farba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Farba.