Farba: Wszystko wok

Tekst piosenki

Brak wideo

Farba

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Farba: Wszystko wok

Wszystko wokół się zmienia, nawet Ty Nasze wspólne marzenia to my Małe i duże problemy przeżyjemy To nic dla nas Razem wszystko przetrwamy Nawet złe dni Ref: Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być Nawet kiedy będzie źle Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to Nie mam siły, by dalej żyć Chcę przy Tobie umierać i rodzić się Chociaż czasem mnie ranisz To i tak wybaczam Ci Ref: Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być Nawet kiedy będzie źle Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to Nie mam siły, nie mam siły, by żyć x2 Nieee..... Ref: Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być Nawet kiedy będzie źle Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to Nie mam siły, nie mam siły, by żyć x2 Nieee..... x4 Nie mam siły, nie mam siły, by żyć, bez Ciebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Farba: Wszystko wok

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Farba: Wszystko wok

Skomentuj tekst

Farba: Wszystko wok

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wok-tekst piosenki kiedy nadejdzie teraz?
 • wok kiedy nadejdzie teraz?
 • kiedy nadejdzie tetaz wok
 • tekst piosenki farba na zawsze
 • Nieeeee nie myśl ze odejdę

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko wok - Farba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko wok - Farba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Farba.