Fisz: Bestseller

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Bestseller

To poszło w obieg. Poszło, że co miesiąc trafia mu się dziewięć kobiet. Dziewięć pań jak festiwal Cann. Pan wielka fiesta co jak rozrusza się to nie może przestać. Wielka fama jak dżuma się roznosi tylko zamiast fanfar, nie czar par tylko ma tego serdecznie dosyć. To lovelas co las kobiet przechodzi mu przez łoże, Choć to nie miejska sypialnia jak centralny dworzec. Zgryz, wysunięta kwadratowa szczęka. Nawet w adwent ma na nie patent i nie traci czucia w rękach. Zobaczył jej wystające kręgi i kiedy wypuszczała torbę z zakupami jak powietrze wentyl lecą z ust komplementy jak do mleka Corn flejki. To postępowy chłopak, ona raczej retro Art deco jak do sklepów kolejki, chce wwiercić się w jej ciało jak wiertło w beton Ona łyka jego komplement jak automat żeton Przedstawiał młodszą siostrę, bo po co pośpiech Teraz siostrzyczkę zabiera na wieczorne randez-wous, małe naszcze randez-vous jak Kombi Ona nieruchoma jest jak pomnik, On wgryza się w szyję jak zombi Na obiedzie rodzinnym zobaczył siostrzyczek mamę, poczuł w głowie zamęt Poczuł jak zjada mu serce Wchłonęła go jak okap opary, zatankowała jak stacja paliw On bez ulgowy taryf, serce tej pani do dzisiaj się pali - płonie żywy ogień Pan koneser na runku bestseller Czyści serca jak czyści się teren Czyści serca jak fiskus portfele Czyści serca i wznieca płomienie To poszło w obieg jak Don Juan nie ma czasu zmrużyć powiek Wszystkie oczy skierowane na niego jak paparazzi On nie przestaje, pracuje non stop jak zmywarka do naczyń To zawodowiec jak Leon Teraz gra stereo, lewy kanał To obiekt chroniony jak nenufar Odwiedza ją gdy ma przerwę A cerber wychodzi do pracy gdzieś tutaj w samym centrum Ona jedynie support, nędzy akord Przed głównym daniem jak pentium Rozgrzany jak rzutnik zdejmuje z niej cały butik Bada jej ciało jak księżyc sputnik Czas na prawdziwy deser On w tym czuje się jak wilk koneser Gdy one niepowtarzalne są jak linie papilarne, jak numer pesel Córy Koryntu w akademiku, dwie siostry bliźniaczki głodne przygód Z ikrą słodkie jak melon, jakby odbite na ksero Bliźniaki, double -trouble są teraz choco On pada na kolana jak Cerekwicka i bije im pokłon Panowie, Panie! Pan koneser na runku bestseller Czyści serca jak czyści się teren Czyści serca jak fiskus portfele Czyści serca i wznieca płomienie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Bestseller

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Bestseller

Skomentuj tekst

Fisz: Bestseller

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nenufar fisz tekst
 • zawodowiec fisz
 • Koneser Serc tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bestseller - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bestseller - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.