Fisz: Portfel

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Portfel

Proszę Pana jest słonecznie godzina parę minut, parę minut stąd. Ja wypuszczam dym, co unosi wiatr, unosi hen, gdzieś tam... Tam gdzie nie ma Pana, co grzeje swój tyłek na wygodnej posadzie. Pieniądze się leją za duperele, co w tyłek grzeją nie bardzo hej Ja ciągle w kieszeniach mam niewiele, Niewiele mam ponad 200 mega ram mi tyka Przyłączam wygniecione książki pełne kurzu, Posklejane strony, głuche telefony, Nic nie słyszę, nic nie słyszę. W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam niewiele ooo W portfelu mam niewiele, niewiele mam W portfelu mam... W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam niewiele ooo A proszę Pana, czy chodzi Pan tymi samymi ulicami, co ja? Nie, Pan samochodami, na liczniku 225, Ja idę, nie bardzo wiem, dokąd. Pan nie musi być u siebie, Pan przejeżdża na klaksonie. Ja jestem nowy w tej okolicy, jestem nowy, Krzyczą za mną "chuju uciekaj do siebie" Ja nie obracam głowy, nie obracam, Nie dam się, nie dam się... mmm W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam niewiele ooo W portfelu mam niewiele, w portfelu mam, W portfelu mam... W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam niewiele ooo Pan lubi bywać, aktorki, intelektualiści, projektanci mody, Artyści scen warszawskich, jak Pan lubi bywać... Pan nie musi zmywać po sobie cuchnących garów, Ja nie bywam, nikt mnie nie zaprasza, na salony są talony. Mam coraz węższe grono znajomych, Zrywam kontakty tak szybko, Mam za swoje, mam za swoje. W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam niewiele ooo W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam ooo W portfelu mam mmm W portfelu mam niewiele, w portfelu mam W portfelu mam niewiele ooohoo W portfelu mam, w portfelu mam, Niewiele, niewiele mam, Niewiele, niewiele mam ooo
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Portfel

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Portfel

Skomentuj tekst

Fisz: Portfel

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst na portfel
 • portometka z dalekim tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Portfel - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Portfel - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.