Fisz: Zaraz wracam

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Zaraz wracam

Zaraz wracam, za minut kilkanaście, Rozkładam swoje ciało na podłodze Leżę w bezruchu minut piętnaście Wypłukuję wodą, przywracam równowagę soczystymi owocami Rozkładam swoje łapy, nogami przylegam do ziemi Czekam, aż światło swoje natężenie zmieni Słońce zajdzie by półmrok wypełnił cały pokój, Spokój, Niech zapanuje cisza, tak jak w niedziele, Nic się nie dzieje Tylko wiatr coraz silniej wieje Uderza prosto w okno, ociera o dach Na okno leci piach, Uderza o parapet - bach, bach... Jestem cały czas, wracam obiecuje za minut kilka Na razie mnie nie ma Nie odbieram telefonu Nie ma mnie i już Padam na podłogę, wprawiam w ruch kurz Co ulatuje, wypełnia pomieszczenie. Leżę w bezruchu, uwalniam swoją duszę, całe sumienie Wychodzę na minut kilka Skupiam się mocno, by ciało nie ruszało się choć przez chwilkę Oddalam się o kilka tysięcy metrów, czyli o milę Wychodzę z ciała, co poci się bez sensu Jestem już nad nim Więc zaraz wracam x2 Wracam, zaraz wracam A zaraz wracam, za minut kilkanaście, za chwilę Pełzam po suficie, oddalam się o metr, kilometr, milę. Zostawiam swoje ciało Chciało leżeć w bezruchu, więc tak zostało Patrzę ma nie z góry Na tę żałosną kombinację mięsa, kości Czasami mam ochotę już nie wracać Lecz mam kilka spraw do załatwienia Zbiera się na mdłości Potrzebuję jeszcze ciała, by wypełnić wszystkie zaległości Teraz sterczę przylepiony do sufitu Spadnę zaraz z siłą lachy dynamitu Ciało zaczyna drżeć, kurczyć się w rytm uderzeń bitu Ja spaceruję po suficie Wiszę na lampie robiąc głupie miny Na podłodze gęba moja, robię się coraz bardziej siny Czas wracać, a czas wracać Przynajmniej to byłoby na miejscu Wracać za minut parę, lecz bardzo niechętnie Obejmuję namiętnie lampę, na której wiszę Może już nie wrócę Napiszę kilka zdań na pożegnanie Co ma się stać, to się stanie. Wracam jednak do punktu wyjścia, czyli ciała Podróż dobiegła końca Została na suficie tylko plama, kolorów pełna gama Więc wracam, aha wracam A zaraz wracam, za minut kilkanaście, za chwilę Pełzam po suficie, oddalam się o metr, kilometr, milę. A powrót nieco żałosny, bezlitosny los, Kiedy znów dźwigać muszę ten ogromny łeb, ten wielki nos. Poruszam palcem lewym, prawym Nogą, szczęką cała, śmiało wstaję Jestem tu dla ciebie, Wybacz te kilkanaście minut Musiałem pochodzić po suficie Słyszycie jak lampa wali o ścianę Wisiałem tam minut parę Jestem, możemy zacząć konwersację, Wymienić się na rację, bo jestem przy ziemi Połykam czyste owoce, by przywrócić równowagę, Równowagę.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Zaraz wracam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Zaraz wracam

Skomentuj tekst

Fisz: Zaraz wracam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a zaraz piosenki
 • piosenka hdzie fisz wymienia na początku miasta
 • koncowa piosenka zaraz wracam
 • zaraz wracam piosenka
 • piosenka w bezruchu ciał

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaraz wracam - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaraz wracam - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.