Fisz: Zaraz wracam

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Zaraz wracam

Zaraz wracam, za minut kilkanaście, Rozkładam swoje ciało na podłodze Leżę w bezruchu minut piętnaście Wypłukuję wodą, przywracam równowagę soczystymi owocami Rozkładam swoje łapy, nogami przylegam do ziemi Czekam, aż światło swoje natężenie zmieni Słońce zajdzie by półmrok wypełnił cały pokój, Spokój, Niech zapanuje cisza, tak jak w niedziele, Nic się nie dzieje Tylko wiatr coraz silniej wieje Uderza prosto w okno, ociera o dach Na okno leci piach, Uderza o parapet - bach, bach... Jestem cały czas, wracam obiecuje za minut kilka Na razie mnie nie ma Nie odbieram telefonu Nie ma mnie i już Padam na podłogę, wprawiam w ruch kurz Co ulatuje, wypełnia pomieszczenie. Leżę w bezruchu, uwalniam swoją duszę, całe sumienie Wychodzę na minut kilka Skupiam się mocno, by ciało nie ruszało się choć przez chwilkę Oddalam się o kilka tysięcy metrów, czyli o milę Wychodzę z ciała, co poci się bez sensu Jestem już nad nim Więc zaraz wracam x2 Wracam, zaraz wracam A zaraz wracam, za minut kilkanaście, za chwilę Pełzam po suficie, oddalam się o metr, kilometr, milę. Zostawiam swoje ciało Chciało leżeć w bezruchu, więc tak zostało Patrzę ma nie z góry Na tę żałosną kombinację mięsa, kości Czasami mam ochotę już nie wracać Lecz mam kilka spraw do załatwienia Zbiera się na mdłości Potrzebuję jeszcze ciała, by wypełnić wszystkie zaległości Teraz sterczę przylepiony do sufitu Spadnę zaraz z siłą lachy dynamitu Ciało zaczyna drżeć, kurczyć się w rytm uderzeń bitu Ja spaceruję po suficie Wiszę na lampie robiąc głupie miny Na podłodze gęba moja, robię się coraz bardziej siny Czas wracać, a czas wracać Przynajmniej to byłoby na miejscu Wracać za minut parę, lecz bardzo niechętnie Obejmuję namiętnie lampę, na której wiszę Może już nie wrócę Napiszę kilka zdań na pożegnanie Co ma się stać, to się stanie. Wracam jednak do punktu wyjścia, czyli ciała Podróż dobiegła końca Została na suficie tylko plama, kolorów pełna gama Więc wracam, aha wracam A zaraz wracam, za minut kilkanaście, za chwilę Pełzam po suficie, oddalam się o metr, kilometr, milę. A powrót nieco żałosny, bezlitosny los, Kiedy znów dźwigać muszę ten ogromny łeb, ten wielki nos. Poruszam palcem lewym, prawym Nogą, szczęką cała, śmiało wstaję Jestem tu dla ciebie, Wybacz te kilkanaście minut Musiałem pochodzić po suficie Słyszycie jak lampa wali o ścianę Wisiałem tam minut parę Jestem, możemy zacząć konwersację, Wymienić się na rację, bo jestem przy ziemi Połykam czyste owoce, by przywrócić równowagę, Równowagę.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Zaraz wracam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Zaraz wracam

Skomentuj tekst

Fisz: Zaraz wracam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galacticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a zaraz piosenki
 • piosenka hdzie fisz wymienia na początku miasta
 • koncowa piosenka zaraz wracam
 • zaraz wracam piosenka
 • piosenka w bezruchu ciał

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaraz wracam - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaraz wracam - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.