FLP, KRAK, V: Biba

Tekst piosenki

Brak wideo

FLP, KRAK, V

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FLP, KRAK, V: Biba

To alkohol- największa trucizna-Refx2:Będzie biba,ja będę non stop chlał,Albo biba nie będę w ogóle spał,Tak biba FLP KRAK i V bo to biba taa dokładnie[ V ]1.Dzisiaj chcę powiedzieć wamjaką mega bibę mam,nigdy sam,wiesz co gramalbo dwa gramy po tej samej stronie(dawaj misiek)zaraz was dogonię,w moim gronieostre mordownia ale to nie koniecjutro będę kaca miał, ale zero spałmów mi V ,ja będę chlał ile będę chciałja będę używał za dwóch, a jak minie ci kolejkato fuch a po fuchu mój rucha mój brzuch nie wytrzyma tylu puchno to już(misiek to gramy, i jesteś w dechę)tu kreci się biba przepełniona śmiechemkażda szparka się śmieje, kiedy 'warka' się lejespełniłem swe nadzije bo sie ostro lejebędzie biba(ejjj co się tak zakumał ...zajebiście)Refx2:Będzie biba,ja bede non stop chlał,Albo biba nie będę w ogóle spał,Tak biba FLP KRAK i V bo to biba taa dokładnie[ FLP ] 2. Będzie biba najebiemy się my i nie tylkonie damy spać sąsiednim budynkom nie masz czasu chuj ,ze skarbonką świnkąwódka z ogórkiem, tequila z cytrynkąnie tylko wiesz ,że będę wdychał powietrzeFLP na bibę ma składniki lepszewięc dym nad nami,dym między palcamina imprezie ile wlezie, pije z kim? z kaowcamijest browar i joint,jak ping i pongtak tu nie każdy kontakt ????więc muza na uszach i hulaj duszalaskę w jedna rękę w druga browar i ruszajRefx2:Będzie biba,ja będę non stop chlał,Albo biba nie będę w ogóle spał,Tak biba FLP KRAK i V bo to biba taa dokładnie genau[ KRAK ]3.Z kaowcami na imprezie, pije piwa ile wlezieza każdym razem w szampańskiej atmosferzepolej partnerze ja dziś bawię siś tu(tu) uroku pełny,baletówenergii ja pełen, życiowej werwyDJ zapuszcza klasyki bez przerwy-ejjj Filip-co-weź następna kolejkę-co mam przyniesc?-daje ci wolną rękę- nową butelkę-na maxa schłodzoneniezła ta laseczka co ma włosy rozpuszczoneno i luz, trzymam klimat jak termos ciepłomiejsce w którym jestem to na pewno nie piekłonic nie uciekło, już świta czas się rozstaćwychodzę żegnając każdą znajoma postać'nara' chopaki, taxi do domu zawiezietrzeba to powtórzyć na następnej imprezieWciąż jest biba ja będę non stop chlał,albo biba nie będę w ogóle spał,tak biba FLP KRAK i V bo to biba tak dokładnie genauBędzie biba,ja będę non stop chlał,Albo biba nie będę w ogóle spał,Tak biba FLP KRAK i V bo to biba taa dokładnie genauBędzie biba,ja będę non stop chlał,Albo biba nie będę w ogóle spał,Tak biba FLP KRAK i V bo to biba taa dokładnie genauBędzie biiiibaaaa biiibaaa biiibaaa bedzie biiibaaa... (o kurwa jak starzy alkoholicy...)będzie biba aaa...yyy...uuu
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FLP, KRAK, V: Biba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FLP, KRAK, V: Biba

Skomentuj tekst

FLP, KRAK, V: Biba

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 9 czerwca 2012, 18:52)
Re: FLP, KRAK, V - Biba
zajebioza ;D

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Biba - FLP, KRAK, V, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Biba - FLP, KRAK, V. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FLP, KRAK, V.