Goya: Niedziela

Tekst piosenki

Brak wideo

Goya

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Goya: Niedziela

Za późno dzisiaj wstałam, jestem jakby lekko ociężała i, i pustkę w głowie mam.Czynności które dotąd nigdy mi trudności nie sprawiały, przekleństwem dzisiaj są. Nie wystarczyło mi odwagi, aby spojrzeć w lustro i naprawić co się da. To jeden z takich dni, gdy jest mi wszystko jedno jak wygląda moja twarz. Refren: Jeszcze dłużej poleżeć chcę. Pomyśleć muszę, jak spędze dzień. Jeszcze dłużej poleżeć chcę. Nawet jeżeli, to przeciągnie się. Na próżno starasz się mnie wyrywać z tego otępienia. Oj nikłe szanse masz. Po stokroć wolę najpierw jedną, później drugą nogę, wyciągnąć jak się da. Lecz gdy spróbujesz, wiedz że resztkę woli swej wysilę i, i wzniosę się na szczyt. Wymyślę i opowiem ci największe kłamstwo świata, byś dał wreszcie spokój mi. Ref: Jeszcze dłużej poleżeć chcę. Pomyśleć muszę, jak spędze dzień. Jeszcze dłużej poleżeć chcę. Nawet jeżeli, to przeciągnie się. Tylko to jedno mnie nie nudzi. Nic innego zupełnie się nie liczy. Więc nie rób takiej miny, bo wiem, że nie ciebie to dotyczy. Nie wymagaj ode mnie więcej niż mogę wykrzesać z siebie. To tylko en dzisiejszy dzień. Ile to godzin potrwa sama nie wiem. Nie przyglądaj mi się zbytnio. Nie zaczepiaj mnie tak nachalnie. Nie podchodź do mnie, za blisko. Nie pytaj, o wszystko. Nie sądzę, abyś dzisiaj mógł zaproponować mi coś lepszego. Nie sądzę, abyś zmienił coś, bo sama, nie umiem zmienić tego.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Goya: Niedziela

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Goya: Niedziela

Skomentuj tekst

Goya: Niedziela

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niedziela - Goya, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niedziela - Goya. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Goya.