Goya: Trudne pytania

Tekst piosenki

Brak wideo

Goya

Teksty: 70 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Goya: Trudne pytania

Otworzyłam okno i powitałam poranek.Wyglądał jakby nie mógł się doczekać, kiedy wstanę.Oby ten dzisiejszy dzień łaskawszy był dla mnie, bo wczoraj nie umiałam sobie z pytaniem.Co najlepsze dla nas byłoby, sama nie wiem już. Czy lepiej słodkim kłamstwem nakarmić Cię, czy prawdą zadać ból? Co najlepsze dla nas byłoby trudno stwierdzić dziś,bo z jednym i z tym drugim ciężko później żyć, trudno żyć.Spod przymkniętych powiek przyglądam się Tobie z czułością. Tak wiele we mnie słów, których nie wypowiem, choć krzyczą głośno.Oby ten dzisiejszy dzień powiedział mi, co dalej, bo wczoraj nie umiałam poradzić sobie z pytaniem.Co najlepsze dla nas byłoby, sama nie wiem już.Czy lepiej słodkim kłamstwem nakarmić Cię, czy prawdą zadać ból? Co najlepsze dla nas byłoby trudno stwierdzić dziś,bo z jednym i z tym drugim ciężko później żyć, trudno żyć.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Goya: Trudne pytania

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Goya: Trudne pytania

Skomentuj tekst

Goya: Trudne pytania

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • goya trudne pytania
 • słowa piosenki otworzylam okno i
 • wczoraj uwierzylam ze
 • spod przymknietych powiek przygladam sie tobie z czuloscia
 • goya otworzylam oczy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trudne pytania - Goya, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trudne pytania - Goya. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Goya.