Grammatik: Od dawna

Tekst piosenki

Brak wideo

Grammatik

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Grammatik: Od dawna

Ej, to 0-22, odbierz telefon Zamknij oczy, włącz umysł, wyłącz przeciąg Posłuchaj, usiądź wygodnie, odrzuć świat ten za oknem Który mówi coś, ja milczę - ty mów do mnie Pozwól, by świat zwolnił, pozwól by ten dźwięk Był tym co musisz wdychać, by był twoim powietrzem Naprawdę chciałbym wiedzieć, co czujesz Czy jestem jak Kashpirovsky, nudzę cię i hipnotyzuję? Piszemy dalej, muzyka jak konfesjonał Jedziemy dalej, to nasz długi marsz, nasza droga Najczystsza forma, rap bez cięcia, proste To mój hymn życia, na którym wyrosłem To jest jak garda przeciw złu tego świata Patrzcie jak dziś znów triumfuje prawda Jedziemy dalej jak za starych dobrych czasów Wśród bębnów, basów i z winylowej płyty trzasków Uwalniamy ekspresję, tak, niech ona leci w miasto Niech otwiera umysły, a zmęczonym pozwala zasnąć Da szansę przeżyć zagubionym na rozdrożach To rap gramatyczny, którego nie sposób nie poznać Dziękuję za te chwile, które spędziliśmy razem Za chwile wrażeń, kolejny tour z prawdziwym rapem Więc gdy na koncercie pod sceną staniesz Podnieś ręce w górę jeśli czujesz ten kawałek Wiele więcej nie umiem, choć Bóg nie skąpił mi talentu Jednak najlepiej czuję się tu na stopień werblu Oddycham rapem, wiesz, jeszcze lubię pisać Grać koncerty, jeździć po Polsce, chcę jeszcze nagrywać Pytają czasem - po co ten Grammatik Po tylu latach dla was rap jest jeszcze fajny? To jest tak, że razem robimy coś istotnego dla nas Póki patrzymy sobie w oczy nie ma sensu przestawać Jeszcze chwila nim znajdziemy przystań Kolejna płyta, kolejny dziki rok na walizkach Te koncerty jeden za drugim i Polska nasza To było wtedy, gdy nieśliśmy "Światła miasta" Teraz podobnie, choć wkraczamy w nowy etap Reaktywacja od serca, a nie na sprzedaż Tyle lat na scenie, a my wciąż tacy sami Taki sam rap gramy, tak samo świat postrzegamy Odnajdujemy szczęście w tych tak prostych dźwiękach S33 laboratorium - liryczna Mekka Z determinacją zwracamy rap, gdzie jego miejsce Wzrasta ciśnienie, coraz szybciej bije serce Dziękuję za te chwile, które spędziliśmy razem Za chwile wrażeń, kolejny tour z prawdziwym rapem Więc gdy na koncercie pod sceną staniesz Podnieś ręce w górę jeśli czujesz ten kawałek
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grammatik: Od dawna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grammatik: Od dawna

Skomentuj tekst

Grammatik: Od dawna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Od dawna - Grammatik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Od dawna - Grammatik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grammatik.