GrubSon: Kochana

Tekst piosenki

Brak wideo

GrubSon

Teksty: 41 Tłumaczenia: 308 Wideo: 33

Tekst piosenki

GrubSon: Kochana

Normalna to rzecz, kiedy dniami i nocami nie umiesz nic jeść,Normalna to rzecz, kiedy tygodniami próbujesz na ziemię zejść,Normalna to rzecz, kiedy w dzień i w nocy nie chcesz już spać,Normalna to rzecz, bo już wiesz co to znaczy kochać i być kochana.Moje serce bije dla Ciebie od rana do rana. Wierze całkowicie, że nigdy nie przyjdzie pora na rozstanie,kochanie jesteś przeze mnie porządna.I to nie moda na ruchanie czy loda,a całe Twoje ja, cała Twoja doskonałość.I wie to każdy z nas że tworzymy jedną całość. Kiedyś powiedział mi Jah, że to Ty jesteś mym aniołem.No i kiedy nagle spojrzałaś w moje oczy,tak ja nagle wkroczyłem do innego świata i ze sobą Ciebie wziąłem.Normalna to rzecz, kiedy dniami i nocami nie umiesz nic jeść,Normalna to rzecz, kiedy tygodniami próbujesz na ziemię zejść,Normalna to rzecz, kiedy w dzień i w nocy nie chcesz już spać,Normalna to rzecz, bo już wiesz co to znaczy kochać i być kochanym.Tooo... Twoje usta powiedziały, że to je mam całować,Twoje ciało powiedziało, że to je mam dotykać,Twoje wnętrze powiedziało, że to je mam poznawać,Twoje serce powiedziało, że to je mam pokochać.No i pokochałem...Lata lecą wciąż.Czas ucieka, a my gonimy go,razem z Tobą wyznaczoną drogą.Pokonam każde zło,razem z Tobą staje się łatwiejsze wszystko.Przy Tobie czas staje w miejscu,choć tak naprawdę leci szybko.Każdy błąd przestaje być błędem.Jesteś we mnie dopóki żyć będę.Świadomy tego przez życie ja pędzęz Tobą bo bez Ciebie popadłbym w nędzę.Wiadomo,że są chwile dobre i złe.To podbudowuje mnie, daje siłę i energię.I mimo tego, że czasami nie wychodzii nie raz ktoś zaś już na drodze zabłądziłi nie raz zabłądzi.Pewne jest to, że zawsze się odnajdzie.Jesteś i będziesz moim światłem, kobietą nawet gdy słońce na wieki zajdzie.I mimo tego ja, i mimo tego i mimo tego i mimo tego ja będę kochał Ciebie nadal / x2Normalna to rzecz, kiedy dniami i nocami nie umiesz nic jeść,Normalna to rzecz, kiedy tygodniami próbujesz na ziemię zejść,Normalna to rzecz, kiedy w dzień i w nocy nie chcesz już spać,Normalna to rzecz, bo już wiesz co to znaczy kochać i być kochana.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

GrubSon: Kochana

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

GrubSon: Kochana

Skomentuj tekst

GrubSon: Kochana

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość ( 2 marca 2013, 21:23)
Re: GrubSon - Kochana
ZAJEBISTA
~Gość ( 2 marca 2013, 21:22)
Re: GrubSon - Kochana
ZAJEBISTA

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • grubson kochana tekst
 • Grubson kochana
 • grubson kochana tekst piosenki
 • tekst piosenki grubson kochana
 • kochana grubson tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochana - GrubSon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochana - GrubSon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - GrubSon.