Grzegorz Turnau: Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Pami

Pod mostami naszych słów i w pożądań mrocznych bramach, na podwórkach czułych chwil, miedzy snem a deja vu; gdzie losu żart i nagły dramat, "na każdym progu ciągle drży proporzec pamięci" - tu gdzie mnie nie ma świat umiera i o litość blaga każde drzewo kamień książka rym tu gdzie mnie nie ma jest ponury wietrzny wieczór ulicami snuje się trujący dym tu gdzie mnie nie ma nie ma też nadziei na najmniejszy pozytywny obrót moich spraw tu gdzie nie mnie nie ma nic w ogóle nie ma prócz pamięci mej mizernych papierowych raf Na milczenia zimnym dnie, w słodkim cyjanku papierosa, na powierzchni morza głupstw i pod wodą przykrych snów; gdzie dziecka śmiech i śmierci kosa, "na każdym progu zadrży znów proporzec pamięci" - tu gdzie mnie nie ma.... Pod mostami naszych słów i w pożądań mrocznych bramach...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Pami

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pami - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pami - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.