Gutek: Musz

Tekst piosenki

Brak wideo

Gutek

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Gutek: Musz

W upalną noc, z muzyką w tle, czuję że Muszę, ze muszę, ze muszę, ze muszę Że muszę skręcić cię Że muszę skręcić cię Że muszę skręcić cię Że muszę skręcić cię Co Ty na to? W upalną noc, z muzyką w tle, czuję że Muszę, ze muszę, ze muszę, ze muszę Że muszę skręcić cię Że muszę skręcić cię Że muszę skręcić cię Że muszę skręcić cię Ze muszę skręcić cię Ze muszę skręcić cię Ze muszę skręcić cię Ze muszę skręcić cię Czuję, czuję, czuję, czuję, czuję czuję, czuję to że muszę wreszcie skręcić cię! Ja muszę skręcić cię ja muszę skręcić cięmuszę skręcić cię muszę skręcić cię, skręcić cię Czuję to bo muszę, czuję to bo chcę, czuję to żeczuję to że muszę skręcić cię czuję to bo muszę czuję to bo chcę czuję to że, czuję to że muszę w końcu skręcić cię Że muszę skręcić cię.. skręcić cię skręcić cię skręcić cię skręcić cię
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Gutek: Musz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gutek: Musz

Skomentuj tekst

Gutek: Musz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • chcesz skrecić mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Musz - Gutek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Musz - Gutek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gutek.