Ha-Dwa-O: Gra

Tekst piosenki

Brak wideo

Ha-Dwa-O

Teksty: 37 Tłumaczenia: 1 Wideo: 2

Tekst piosenki

Ha-Dwa-O: Gra

Mówisz, że kochasz mnie.Mówisz mi to co dzieńi w każdą noc,potem jedno słowo złerozdziela nas.Miłość to walka wręcz.Choć istnym cudem jesttrzeba się bić,trzeba o nią walczyći chronić ją jak święty dziecka sen.Obejmij mnie i ciepłe słowa mów,dopóki chcę kolejny przywitać z tobą dzień ...Ref : To gra. Taka układanka.Jej reguł dokładnie nie poznał nikt.To gra. Słodka jak kochanka,lecz kiedy cię zdradzi nie powie ci.Siedzisz przy oknie sam.Dobrze te chwile znam :twój własny światzimny i daleki tak, że dla mnie miejsca brak.Poznaję twoją twarz,lecz głos tak obcy masz,że boję się spytać co się stałoi już nie rozumiem nic.Obejmij mnie i ciepłe słowa mów,dopóki chcę kolejny przywitać z tobą dzień ...Ref: To gra ... ( x 4 )
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ha-Dwa-O: Gra

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ha-Dwa-O: Gra

Skomentuj tekst

Ha-Dwa-O: Gra

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gra - Ha-Dwa-O, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gra - Ha-Dwa-O. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ha-Dwa-O.