Habakuk: Serce

Tekst piosenki

Brak wideo

Habakuk

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Habakuk: Serce

Hej bracie, ja mówię Ci:Nie potrzebujesz okularów,By zobaczyć to co ważne jestI zrozumieć grę pozorów.To co ładne i błyszczące,To co ładne nie zawsze jest dobre.A Twym skarbem jest Twe serce.Twym skarbem nie jest portfel.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4Hej siostro, co naprawdę czujesz.Nienawidzisz, czy kochasz tych z którymi żyjesz.Twoje szczere uczucia są przecież najważniejsze.One idą prosto z serca tam jest skarbów miejsce.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4 Hej dredziarzu, myślę refren ten już znasz,Najważniejsze to, co w swoim sercu masz.Hej kołtuniarzu, myślę refren ten znasz,Najważniejsze to co w swoim sercu masz.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Habakuk: Serce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Habakuk: Serce

Skomentuj tekst

Habakuk: Serce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • twym skarvbem jest twe serce

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce - Habakuk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce - Habakuk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Habakuk.