Habakuk: Serce

Tekst piosenki

Brak wideo

Habakuk

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Habakuk: Serce

Hej bracie, ja mówię Ci:Nie potrzebujesz okularów,By zobaczyć to co ważne jestI zrozumieć grę pozorów.To co ładne i błyszczące,To co ładne nie zawsze jest dobre.A Twym skarbem jest Twe serce.Twym skarbem nie jest portfel.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4Hej siostro, co naprawdę czujesz.Nienawidzisz, czy kochasz tych z którymi żyjesz.Twoje szczere uczucia są przecież najważniejsze.One idą prosto z serca tam jest skarbów miejsce.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4 Hej dredziarzu, myślę refren ten już znasz,Najważniejsze to, co w swoim sercu masz.Hej kołtuniarzu, myślę refren ten znasz,Najważniejsze to co w swoim sercu masz.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Habakuk: Serce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Habakuk: Serce

Skomentuj tekst

Habakuk: Serce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galacticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • twym skarvbem jest twe serce

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce - Habakuk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce - Habakuk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Habakuk.