Habakuk: Serce

Tekst piosenki

Brak wideo

Habakuk

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Habakuk: Serce

Hej bracie, ja mówię Ci:Nie potrzebujesz okularów,By zobaczyć to co ważne jestI zrozumieć grę pozorów.To co ładne i błyszczące,To co ładne nie zawsze jest dobre.A Twym skarbem jest Twe serce.Twym skarbem nie jest portfel.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4Hej siostro, co naprawdę czujesz.Nienawidzisz, czy kochasz tych z którymi żyjesz.Twoje szczere uczucia są przecież najważniejsze.One idą prosto z serca tam jest skarbów miejsce.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4 Hej dredziarzu, myślę refren ten już znasz,Najważniejsze to, co w swoim sercu masz.Hej kołtuniarzu, myślę refren ten znasz,Najważniejsze to co w swoim sercu masz.Ref: Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje. x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Habakuk: Serce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Habakuk: Serce

Skomentuj tekst

Habakuk: Serce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • twym skarvbem jest twe serce

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce - Habakuk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce - Habakuk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Habakuk.