Hank Williams: I'm just a man
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Hank Williams: I'm just a man
I'm just a man.i breath and i bleed yes i got feelings i can hear and i can seeAnd you are the lady that brings them out of me making me feel special aww thats your specialty.'cause you let me be me and i let you be you.hey don't that sound so easy but that is so hard to do.Some things make me feel sad. i feel like i could cry, feeling you next to me, aww, that makes me feel alright!I'm not made of steel and i'm not made of stone i'm not a super hero i'm made of flesh and bone.I'm just a man i breath and i bleed yes i've got feelings.i can hear and i can see,And you are the lady that brings them out of me making me feel special, aww, thats your specialty!
Tłumaczenie piosenki
Hank Williams: I'm just a man
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Hank Williams: I'm just a man
-
I've been around
- Hank Williams
-
If i were a carpenter
- Hank Williams
-
Texas women
- Hank Williams
-
The last love song
- Hank Williams
-
The Nashville scene
- Hank Williams
Skomentuj tekst
Hank Williams: I'm just a man
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki I'm just a man - Hank Williams, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm just a man - Hank Williams. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hank Williams.
Komentarze: 0