Happy End: Jak si

Tekst piosenki

Brak wideo

Happy End

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Happy End: Jak si

Piszę list na niebie północ. Miasto śpi. Już bardzo późnoCicho tu i słyszę tylko bicie twego sercaPiszę list a to niełatwe. Ale ty, ty umiesz zawszeZ paru słów wyczytać więcej, to co tylko zechceszRefren:Jak się masz kochanie, jak się maszPowiedz mi, kiedy znowu cię zobaczęJak się masz kochanie, jak się maszPowiedz mi, co zostało z naszych marzeńJak się masz kochanie, jak się maszŻyczę ci, abyśmy byli razem jużPiszę list. Na niebie jasno. Blady świt, już gwiazdy gasnąCicho tu i słyszę tylko bicie twego sercaBlady świt jak twoje ręce. Uwierz mi, napiszę więcejKiedy znów do ciebie wrócą wszystkie moje myśliRefren:Jak się masz kochanie...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Happy End: Jak si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Happy End: Jak si

Skomentuj tekst

Happy End: Jak si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak si - Happy End, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak si - Happy End. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Happy End.