Happy End: Jak si

Tekst piosenki

Brak wideo

Happy End

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Happy End: Jak si

Piszę list na niebie północ. Miasto śpi. Już bardzo późnoCicho tu i słyszę tylko bicie twego sercaPiszę list a to niełatwe. Ale ty, ty umiesz zawszeZ paru słów wyczytać więcej, to co tylko zechceszRefren:Jak się masz kochanie, jak się maszPowiedz mi, kiedy znowu cię zobaczęJak się masz kochanie, jak się maszPowiedz mi, co zostało z naszych marzeńJak się masz kochanie, jak się maszŻyczę ci, abyśmy byli razem jużPiszę list. Na niebie jasno. Blady świt, już gwiazdy gasnąCicho tu i słyszę tylko bicie twego sercaBlady świt jak twoje ręce. Uwierz mi, napiszę więcejKiedy znów do ciebie wrócą wszystkie moje myśliRefren:Jak się masz kochanie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Happy End: Jak si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Happy End: Jak si

Skomentuj tekst

Happy End: Jak si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak si - Happy End, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak si - Happy End. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Happy End.