Helena Majdaniec: D

Tekst piosenki

Brak wideo

Helena Majdaniec

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Helena Majdaniec: D

Długi Bill wraca z Kolorado Pustym traktem konia gnaDługi Bill wraca z KoloradoMa za pasem kolty dwaMa za pasem kolty, ma kolty dwaDługi Bill wraca z Kolorado Pewnie zaraz będzie tuDługi Bill wraca z KoloradoCo ja biedna powiem muCo ja biedna powiem, co powiem muPachnie bez w majowych podmuchachCzarny bezPachnie bez i szemrze do uchaStrzeż się , strzeżDługi Bill wraca z KoloradoPod kopytem pryska piachDługi Bill wraca z Kolorado Co to będzie myśleć strachCo to teraz będzie aż myśleć strachDługi Bill wraca z KoloradoPustym traktem.... itd.To nie Bill wraca z KoloradoTo z westernu wraca StachTo nie Bill wraca z KoloradoCo to będzie myśleć strachCo to teraz będzie aż myśleć strach 3 x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Helena Majdaniec: D

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Helena Majdaniec: D

Skomentuj tekst

Helena Majdaniec: D

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Skoki w Bok Julia Wieniawa
    „Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok hop - skoki w bok Mówię sobie „stop”, ale nie potrafię. Daje sobie noc – kończę znów nad ranem. Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Ho”
  • Zabiorę Cię Tam ft. Vito Bambino Fukaj
    „Chcesz, zabiorę cię tam Gdzie sny przychodzą za dnia Weź co mogę ci dać Piękno się zbiera po dach Ona Piękna, (whoop) Ona Mmmm, ona Uuuu, jej strój w szwach pęka Ona musi być z piekła (whoop)”
  • Pokolorowana ft. Szpaku, Mata Deemz
    „Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, leci mój life, ya Nawet jak zostanę sam, to byłem sobą cały czas, nie pokona mnie ten świat Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, ”
  • Friend7 FRIENDZ
    „friendz, friendz friendz friendz friendz friendz friendz friendz miałam być na chwilę, a zostałam tu na stałe Nasza drużyna to nie fikcja, ma mocny fundament robię tu za ojca, a ja robię im za ma”
  • Ten świat należy do nas - Łobuzy, Skolim, Z.Martyniuk, M.Miller, M.Narożna,Topky,Defis,MIG,Sławomir Roztańczona Reprezentacja
    „Ten świat należy do nas! Ten świat należy do nas! Mocna kawa i wrzucam trzeci bieg Jasna sprawa, to będzie dobry dzień Wykładasz karty na stół, widzimy się wieczorem Miasto chyba po mojej stron”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • rudy bill wraca z colorado

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki D - Helena Majdaniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu D - Helena Majdaniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Helena Majdaniec.