Hemp Gru: Czy to prawda

Tekst piosenki

Brak wideo

Hemp Gru

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Hemp Gru: Czy to prawda

Ref. Czy to prawda że nie chciałeś dopuścić do tego Czy to prawda że oszukałeś przyjaciela swego Czy to prawda że nie chcesz słuchać rapu mego Czy to prawda naprawdę że tworzysz coś nowego Czy to prawda że zrobiłeś coś lepszego ziomuś Czy to prawda nie ufasz nawet brata słowu Czy to prawda że masz do domu powód Czy to prawda naprawdę nie mów nikomu Czy to prawda naprawdę Nie wiem ale znam skądś tą jazdę Doświadczenie każde bogaci wnętrze Czemu się męczę nie wiem A gdy przestanę komu to zawdzięczę Za siebie ręczę I niech każdy robi to za siebie Tak będzie lepiej jebię tych co nam burzą Nieraz pocałują glebę nieraz jeszcze się odmóżdżą Tak bywa trudno się mówi żyje się dalej Od Puławskiej do alej moja ulica biegnie Tu chwalę Boga Mokotów i już jest pięknie Myśl dobrze ucz się szybko nim w gruzach wszystko legnie Nie zawsze pięknie lecz bywało gorzej Nie ważne co powinieneś ważne co możesz Swoje tworzę swoje robię odpocznę w grobie Mówię o sobie poszukuję prawdy na tym globie Nie oszukuję jestem poza tym w oknach kraty Nie sądź że to coś daje Dla mych ludzi z drugiej strony pozostaje naturalne Pokazuje że każdy cel jest osiągalny Minimalny wysiłek czas pokaże efekty Policja jak pierdolone insekty Wciąż dokucza nie pouczam Fałsz odrzucam Gęsty dym wypełnia me płuca Pamiętasz mnie ? [tylko teksty.tk] Ref. Czy to prawda że nie chciałeś dopuścić do tego Czy to prawda że oszukałeś przyjaciela swego Czy to prawda że nie chcesz słuchać rapu mego Czy to prawda naprawdę że tworzysz coś nowego Czy to prawda że zrobiłeś coś lepszego ziomuś Czy to prawda nie ufasz nawet brata słowu Czy to prawda że masz do domu powód Czy to prawda naprawdę nie mów nikomu Powiedz kto no kto za tym stoi Że co dzień ginie tyle ludzi z głodu Czy to prawda że brak jest żarcia By nie starczyło dla narodów Czy to prawda że nie znasz pokus diabła Stałeś prosto a dostałeś garba Podpalam lont wybucha petarda Zostawiam proch Ciemność choć pali się latarnia Powiedz ojciec jak dziś żyje się uczciwym Jak niewolnik harówa do kieszeni chciwym Nie ma głupich nie jestem leniwy Pracy się nie boję za pieniądz godziwy Czy naprawdę ja zbyt za dużo pragnę Nie powinno być problemem lecz powinno być normalne Nie jeden nie wytrzymał i sięgnął po klamkę Łeb rozwalić sobie komuś to już jest nieważne Wiem gdzie obudziłem się a nie wiem gdzie zasnę Teraz gaszę światło numer czy to prawda Wykorzystaj swoją siłę i nie licz na farta Ref. Czy to prawda że nie chciałeś dopuścić do tego Czy to prawda że oszukałeś przyjaciela swego Czy to prawda że nie chcesz słuchać rapu mego Czy to prawda naprawdę że tworzysz coś nowego Czy to prawda że zrobiłeś coś lepszego ziomuś Czy to prawda nie ufasz nawet brata słowu Czy to prawda że masz do domu powód Czy to prawda naprawdę nie mów nikomu
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hemp Gru: Czy to prawda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hemp Gru: Czy to prawda

Skomentuj tekst

Hemp Gru: Czy to prawda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy to prawda - Hemp Gru, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy to prawda - Hemp Gru. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hemp Gru.