Hemp Gru: Ostra jazda

Tekst piosenki

Brak wideo

Hemp Gru

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Hemp Gru: Ostra jazda

Bierz to, masz co chciałaś Hemp Gru Kręć to, czy już stestowałaś Hemp Gru? JLB banda z nami ostra jazda Skandalem kończy się każda balanga Bierz to, masz co chciałaś Hemp Gru Kręć to, czy już stestowałaś Hemp Gru? JLB banda z nami ostra jazda Skandalem kończy się każda balanga Czujesz niepokój? pięć sekund do setki Bierz kobitki, będą niezłe śmiechy Ciężka stopa? dawaj gaz do dechy To towar mocniejszy niż twoje krechy Nie podoba ci się, że smażymy fufu basta Ważka byś po buchu gdzieś nie zasłabł To jest ostra jazda, to jest Hemp Gru armia To jest ten syf którego nie ogarniasz Ulica przejmuje klub, to ja i moi ludzie DJ tu na parkiecie przy barze się studzę Nie myśl o obłudzie zrób coś by zabić nudę Napijemy się po wódzie, noc jeszcze długa Na luzie powygłupiamy się przy muzie mała Masz piękną buzię lecz jeszcze lepszą pupę Bawisz się na całego, jesteś super Kręć tym, trzęś tym, ja to kupię Kotku umiesz sprawić, że drżę I też ci dobrze w środku Lgnę do twego miodku jak Kubuś Puchatek Na pewno nie wpadłem tu na herbatę A zatem róbmy tak, by nie obudzić tatę Bierz to, masz co chciałaś Hemp Gru Kręć to, czy już stestowałaś Hemp Gru? JLB banda z nami ostra jazda Skandalem kończy się każda balanga Bierz to, masz co chciałaś Hemp Gru Kręć to, czy już stestowałaś Hemp Gru? JLB banda z nami ostra jazda Skandalem kończy się każda balanga Chcesz rap do fury mówisz i masz Żary i Wilku dla was rap gra To jest ostra jazda do twojego radia Słuchasz nas, bo nasz czas nastał Wyobraźnia życie nam rozjaśnia Dzięki tej muzyce, muzyce miasta Gramy ją tak, by nikt się nie zastał Orientuj się człowiek, obyś tu nie zasłabł Dla mnie torba zioła, a nie wódy flacha Zamiast jebnąć bombę wolę jebnąć macha Za każdego brata z ekipy JLB Za każdego który wspiera mnie Wiesz gdzie się znajduje dzielnica Emokah Tu gdzie w małych domach i wysokich blokach Życie kręci się na szybkich obrotach Żeby było dobrze jeszcze długa droga W rytm tej muzyki giba ci się głowa Już się rozruszałaś i nie chcesz zbastować To co się tu działo w pamięci zachowaj Cisza - nikomu ani słowa Bierz to, masz co chciałaś Hemp Gru Kręć to, czy już stestowałaś Hemp Gru? JLB banda z nami ostra jazda Skandalem kończy się każda balanga Bierz to, masz co chciałaś Hemp Gru Kręć to, czy już stestowałaś Hemp Gru? JLB banda z nami ostra jazda Skandalem kończy się każda balanga
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hemp Gru: Ostra jazda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hemp Gru: Ostra jazda

Skomentuj tekst

Hemp Gru: Ostra jazda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostra jazda piosenka
 • ostra jazda piosenk
 • Jazda tekst piosenki
 • bierz to do fury
 • hemp gru ostra jazda tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostra jazda - Hemp Gru, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostra jazda - Hemp Gru. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hemp Gru.