I Against I: Challenge

Tekst piosenki

Brak wideo

I Against I

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

I Against I: Challenge

Sometimes the way becomes hazyA cruel anguish takes place in my thoughtsThe time seams to get smallerAnd my journey is only about to startI can't understand some challenges of lifeI never imagined to be here, nowFacing this journey without you When I think about the lane I have runI wish to rewriteThe stretch that I ignored youIn this very moment I turn back to think clearly And so I perceive that there's nothing I can changeAbout the things I've doneSometimes, by nightsThe frosty tears of the unaccountable Insist to shed on my faceAnd the uncertain wayBecomes even more obscureBut there's a light that shinesIn this dark immensityAnd says to my eyes just see what is comingBecause none mistake shall be committed again.I'm here, now!And that's what counts!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

I Against I: Challenge

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

I Against I: Challenge

Skomentuj tekst

I Against I: Challenge

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka im xhalenge now

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Challenge - I Against I, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Challenge - I Against I. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - I Against I.