Ich Troje: Taniec

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 41

Tekst piosenki

Ich Troje: Taniec

Tańczy Pan z Panią - to przepraszam, co za pechPodszedłbym później, ale spieszę sięWybaczy Pan odbiję ups... odbije w bokDziękuje Panu to był dobry krokI w górę raz, dwa w dół i obrót trzask o stół i wszystko gra, excuse moiI w górę raz, dwa w dół obrocik trzask o stół czy wszystko gra, ourevoireCzy Pani sama spytam grzecznie bon soireWypada damie tak pod ścianą staćPozwoli Pani, się przedstawię: Major KlocRozkaz przetańczyć ze mną całą nocI w górę... I w górę raz, dwa w dół i obrót trzask o stół i wszystko gra, excuse moi I w górę raz, dwa w dół obrocik trzask o stół czy wszystko gra, ourevoire I w górę raz, dwa w dół i obrót trzask o stół i wszystko gra, excuse moi I w górę raz, dwa w dół obrocik trzask o stół czy wszystko gra, ourevoire
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Taniec

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Taniec

Skomentuj tekst

Ich Troje: Taniec

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • taniec tekst
 • teksciory ihtroje
 • Ich Troje Taniec - tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taniec - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taniec - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.