Ich Troje - Taniec tekst piosenki - Teksciory.pl

Ich Troje: Taniec

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 170 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Ich Troje: Taniec

Tańczy Pan z Panią - to przepraszam, co za pechPodszedłbym później, ale spieszę sięWybaczy Pan odbiję ups... odbije w bokDziękuje Panu to był dobry krokI w górę raz, dwa w dół i obrót trzask o stół i wszystko gra, excuse moiI w górę raz, dwa w dół obrocik trzask o stół czy wszystko gra, ourevoireCzy Pani sama spytam grzecznie bon soireWypada damie tak pod ścianą staćPozwoli Pani, się przedstawię: Major KlocRozkaz przetańczyć ze mną całą nocI w górę... I w górę raz, dwa w dół i obrót trzask o stół i wszystko gra, excuse moi I w górę raz, dwa w dół obrocik trzask o stół czy wszystko gra, ourevoire I w górę raz, dwa w dół i obrót trzask o stół i wszystko gra, excuse moi I w górę raz, dwa w dół obrocik trzask o stół czy wszystko gra, ourevoire
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Taniec

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Taniec

 

Skomentuj tekst

Ich Troje: Taniec

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • taniec tekst
 • teksciory ihtroje
 • Ich Troje Taniec - tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taniec - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taniec - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.