Illusion: Skoczny

Tekst piosenki

Brak wideo

Illusion

Teksty: 38 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Illusion: Skoczny

Był sobie człeczek małyNo , nie zupełnie mały Był taki jak ja czy ty Za siódmym morzem żył Za siódmą górą żyłI siódmy las też tam byłMówili mu pora wstać Do pracy zabrać się Wytyczyć trza nowy cel Mówili mu pora wstać Bo czasu mało jest I nowy zbudować murI za głupca go mieli Bo nie gonił do celu Bo poprzeczek nie wznosił co ruszI za świra go mieli Bo przy każdej niedzieliNa łące kładł się i byłBył sobie człeczek mały No , nie zupełnie mały Był taki jak ja czy ty I powoli chciał sobie żyć I powolutku iść Do końca swoich dniI za głupca go mieli Bo nie gonił do celu Bo poprzeczek nie wznosił co ruszI za świra go mieli Bo przy każdej niedzieli Na łące kładł się i byłDrogi .......Jeden koniec... wszystkim
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Illusion: Skoczny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Illusion: Skoczny

Skomentuj tekst

Illusion: Skoczny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skoczny - Illusion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skoczny - Illusion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Illusion.