IRA: Deszcz

Tekst piosenki

Brak wideo

IRA

Teksty: 106 Tłumaczenia: 1 Wideo: 29

Tekst piosenki

IRA: Deszcz

Znów miałem głupią minę,Gdy zatrzasnęłaś drzwi, Całe miasto tonęło we łzach, To był mój błąd - dobrze o tym wiem.Ciągle naprawiam dziury,Przez które kapie deszcz, Widzę szczeliny biegnące w moich drzwiach, One nie dają mi myśleć, że jestem sam. Minął tydzień, a ja czekam, Chciałbym wiedzieć, że na pewno wrócisz tu, Kolorami tęczy wymalowałem pokój, Bo ciągle wierzę - wierzę w Nas, Siedzę na parapecie okna, I obserwuję ludzi tłum - smutno mi, Już nadchodzi noc i na każdego z nich,W domu czeka ktoś, a ja jestem sam...Wtedy burza nadchodzi, wtedy pada deszcz, Nagle świat się rozpadał, płynie moja krew, Powiedz mi, jak długo jeszcze czekać mam,Ale pośpiesz się, bo za późno będzie już.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

IRA: Deszcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

IRA: Deszcz

Skomentuj tekst

IRA: Deszcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ira z tekstem poleje sie krew
 • minął tydzień a ja czekam
 • juz noc nadchodzi deszcz w okna tekst piosenki
 • gdy za oknem szaro i pada deszcz tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Deszcz - IRA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Deszcz - IRA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - IRA.