Irena Jarocka: Ballada o

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Ballada o

I doszedłeś, mój żołnierzu, gdzie nie doszedł nikt przed tobą, sam nie możesz w to uwierzyć, że nie trzeba już zabijać.To już koniec mój żołnierzu, możesz patrzeć w biały obłok, możesz patrzeć. Nie każdemu los tak sprzyjał Dośpiewałeś, mój żołnierzu, aż do końca wszystkie pieśni i powtórzysz swoim dzieciom ten najbardziej smutny temat. Nie powróci razem z tobą twój przyjaciel i rówieśnik, a więc śpiewaj także za tych, których nie ma. I doniosłeś, mój żołnierzu, wszystkie swoje ludzkie sprawy, nawet te najbardziej skryte, których nie zdradziłeś listom. Możesz wracać choćby jutro do spalonej swej Warszawy, możesz płakać. I w ogóle możesz wszystko. Więc dlaczego tak się boisz tej powrotnej swojej drogi, że ci w oczy spojrzy jutro bezlitosna rozpacz czyjaś, że ktoś krzyknie: "Jakim prawem! Jakie cię chroniły bogi? I dlaczego właśnie tobie los tak sprzyjał?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Ballada o

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Ballada o

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Ballada o

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Ten temat-tekst jarocka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ballada o - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ballada o - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.