Iron Butterfly - So-lo tekst piosenki - Teksciory.pl

Iron Butterfly: So-lo

Tekst piosenki

Brak wideo

Iron Butterfly

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Iron Butterfly: So-lo

Have you heard about the word That's going round Have you heard about the girl Who put me down Well, she became aware of the fact That I was running round And consequently my behavior put me down Have you heard about the word That's going round Have you heard about the girl Who put me down Well, she became aware of the fact That I was running round And consequently my behavior put me down
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Iron Butterfly: So-lo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Iron Butterfly: So-lo

 

Skomentuj tekst

Iron Butterfly: So-lo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki So-lo - Iron Butterfly, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu So-lo - Iron Butterfly. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Iron Butterfly.