Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Tekst piosenki

Brak wideo

Ivan i Delfin

Teksty: 16 Tłumaczenia: 1 Wideo: 4

Tekst piosenki

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Dyskretny blask ekranu, Cyfrowy opis stanu, Wszystko się zgadza z planem. Czy ja to ja? Te sztuczne komplikacje, Przeklęte kombinacje, Bezduszne są te abstrakcje. Czy ja to ja? Władać chcesz czyjąś wolą, Myśli mieć pod kontrolą, Miłość policzyć moją, Policzyć ją. Moje sny i doznania Nie zmienią się w równania. Nie zmieni zakochania Liczbowy ciąg, Bezduszny ciąg. Czuję jej dotyk dłoni. Czuję to w sercu moim. Nikt mi już nie zabroni. Wiem, że to ja. Duszy mej emanacje, Bliskie od lat relacje Nie zmienią się w abstrakcje. Tak, ja to ja. Władać chcesz czyjąś wolą, Myśli mieć pod kontrolą, Miłość policzyć moją, Policzyć ją. Moje sny i doznania Nie zmienią się w równania. Nie zmieni zakochania Liczbowy ciąg,
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Skomentuj tekst

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cyfrowa piosenka - Ivan i Delfin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cyfrowa piosenka - Ivan i Delfin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ivan i Delfin.