Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Tekst piosenki

Brak wideo

Ivan i Delfin

Teksty: 16 Tłumaczenia: 1 Wideo: 4

Tekst piosenki

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Dyskretny blask ekranu, Cyfrowy opis stanu, Wszystko się zgadza z planem. Czy ja to ja? Te sztuczne komplikacje, Przeklęte kombinacje, Bezduszne są te abstrakcje. Czy ja to ja? Władać chcesz czyjąś wolą, Myśli mieć pod kontrolą, Miłość policzyć moją, Policzyć ją. Moje sny i doznania Nie zmienią się w równania. Nie zmieni zakochania Liczbowy ciąg, Bezduszny ciąg. Czuję jej dotyk dłoni. Czuję to w sercu moim. Nikt mi już nie zabroni. Wiem, że to ja. Duszy mej emanacje, Bliskie od lat relacje Nie zmienią się w abstrakcje. Tak, ja to ja. Władać chcesz czyjąś wolą, Myśli mieć pod kontrolą, Miłość policzyć moją, Policzyć ją. Moje sny i doznania Nie zmienią się w równania. Nie zmieni zakochania Liczbowy ciąg,
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Skomentuj tekst

Ivan i Delfin: Cyfrowa piosenka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cyfrowa piosenka - Ivan i Delfin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cyfrowa piosenka - Ivan i Delfin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ivan i Delfin.