Jacek Kaczmarski: B

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: B

Błogosławię zło na ekranie niebieskimMój intymny kontakt z istotą gatunku.Widzę i osądzam, jak Stwórcy namiestnik,Taniec śmierci, zdrady, gwałtu i rabunku.W naturalnych barwach, w dowolnym języku,Z dźwiękiem tak klarownym, jak klarnet MozartaSięgam po wieczorną porcję krwi i krzykuStamtąd, gdzie akurat ginie trzystu Spartan.Nie brak mi współczucia. Wzburzam się i wzruszam,Stwierdzam z satysfakcją, że doznałem szoku;Niby balon szlochu kształt zyskuje duszaŁzawią mi paprochy uczuć w chłodnym oku.A w życiu, na codzień - przydarza się rzadkoŻeby rzecz, co wstrząsa - ujrzeć jak na dłoni.A gdy już się uda być świadkiem wypadku -To dźwięk ktoś zagłuszy lub widok przysłoni.Ekran zaś niebieski szczegóły powtarzaKrwiście bezlitosne zbliżenia w zwolnieniach,Chociaż w każdej chwili może je wymazaćPalcem tknięty pilot - podczerwień sumienia...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: B

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: B

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: B

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki B - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu B - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.