Jacek Kaczmarski: Le

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Le

Łotr chlapie na łotraKropidłem Świętoszka,Jak trwała - tak potrwaFarsa łotrzy kowska.Tak potrwa - jak trwałaŁotrzy kowska farsa,Aż ferajna całaŻółci nie wyparska.Ten tego opuszcza.Ów breszy trzy po trzy,Szczuje i poduszczaNa łotrzyka łotrzyk.Poduszcza i szczujeŁotrzyk na łotrzyka,Tłuszcza się raduje,Trzeszczy republika.Fart się z ikrą wita -Jak to z łotrzykami:Chojrak rżnie dżygitaBlady za uszami.Rżnie dżygita chojrakZa uszami blady -Łotrowska dintojraNiewarta ballady.Ballady niewartaDintojra łotrowska;Do cnaś już wytartaKomedio Nieboska!Nieboska Komedio,Wytartaś już do cna.Bredź, brednio za brednią,Niemocy wszechmocna!Wszechmocna niemocy,Ojczyzno kochana,Łotr niech łotra stoczy -Będzie miejsce dla nas!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Le

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Le

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Le

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Le - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Le - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.