Jacek Kaczmarski:
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Jacek Kaczmarski:
Czemu winna lawinaKiedy lasy przeginaI domostwa do ziemi przydusza?Grzmot - nieszczęścia przyczynaToczy się po dolinachI w odlegiych zaszywa się głuszachW tłumie - grzmot i lawina.Czemu winien huragan.Kiedy niebo się wzdragaŻeby spojrzeć na zniszczeń festony?Próżno z wirem się zmagaZiemskich dóbr kruchy straganWciąż na piaskach ruchomych klecony.W tłumie - wir i huragan.Czemu winna szarańcza,Gdy się nagle roztańczaBo posyła ją głód w żerowiska?Kosą śmierci posłańcaBór soczysty wykańczaNie chybiając ni płatka, ni listka.W tłumie - bór i szarańcza.Tłum - szarańczą bezwinną.Huraganem, lawiną,Winni - to ty lub ja.
Tłumaczenie piosenki
Jacek Kaczmarski:
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Jacek Kaczmarski:
-
1778
- Jacek Kaczmarski
-
A my nie chcemy ucieka
- Jacek Kaczmarski
-
Afganistan
- Jacek Kaczmarski
-
Ballada antykryzysowa
- Jacek Kaczmarski
-
Ballada autotematyczna
- Jacek Kaczmarski
Skomentuj tekst
Jacek Kaczmarski:
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Lepiej bez ciebie
- BSK
-
Revolving door
- Tate McRae
-
Quattro
- Kabe
-
extraL - feat. Doechii
- Jennie
-
Ruchy - feat. 4Money, Jonatan
- Opał x Gibbs
-
Zrobiłem to po swojemu (prod. Premixm) - feat. Pezet
- Miszel
-
Little Bit Closer
- Sam Fender
-
FENOMENALNY STYL
- WHITE WIDOW
-
Call Me When You Brake Up - feat. Gracie Abrams
- Selena Gomez & Benny Blanco
-
Forever Yung
- Yung Lean
Reklama
Tekst piosenki - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.
Komentarze: 0