Jamal: Nowy dzień

Tekst piosenki

Brak wideo

Jamal

Teksty: 56 Tłumaczenia: 1 Wideo: 19

Tekst piosenki

Jamal: Nowy dzień

Oryginalny styl od Le illjah'a do Jamala będzie krew twoją pił Oryginalny styl od Le illjah'a do Jamala będzie krew twoją pił, człowieku Oryginalny styl od Le illjah'a do Jamala będzie krew twoją pił Oryginalny styl od Le illjah'a do Jamala będzie krew twoją pił Właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz do zdobycia cały świat, o tym wiem Właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz ragga skład, a jak? a jak? Człowieku, właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz do zdobycia cały świat, o tym wiem Właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz ragga skład, a jak? a jak? W ciągłej podróży od jednego bitu bit Byle by tylko dalej do przodu, nie zatrzyma mnie nikt Patrzę w okno - słońce jakby do mnie uśmiechnięte Nie myślę teraz o tym co jest chore, pokrętne Nieźle pierdolnięte życie codzienne Co jutro, to jutro jest mi teraz obojętne No bo ja wiem gdzieś tam w środku, że wszystko będzie dobrze Do kogoś to przesłanie przecież musi tam dotrzeć Wychodzę z domu no i jestem już na schodach W powietrzu tłusty bit - nic ująć, nic dodać Dobra pogoda, jak życiodajna woda Czuję, że niczego nie żałuję, nic mi nie szkoda Spod nogi zamieciona każda jedna kłoda To dobra jest metoda na stres, wiesz jak jest Słuchaj Mioda! czy ci się to podoba czy nie Zdecyduj sam raggamuffin, hip-H.O.P. Idę dalej, mijam same uśmiechnięte twarze Nie wiem jak to się dzieje, nie wiem co się okaże Na rogu bloku z daleka ludzi kojarzę To z nimi właśnie taszczę codziennego dnia bagaże To siewcy Marihuany! To właśnie ragga ragga skład - dzień w dzień ujarany Przybiliśmy pięść i gadamy, plan ustalamy Jaramy to co jarać mamy i w miasto ruszamy Rytm jest miłością tu każdy to wie Robimy to co chcemy wysyłamy do ciebie Nie intrygujemy, bo dobrze się czujemy Żyjemy jak żyjemy, dopiero potem odpoczniemy Wbijam się w bit spontanicznie Kolejny raz śpiewam swe historie uliczne W dziwnej symbiozie z naturą czuję się szczęśliwy Problemy gdzieś zniknęły - jestem wolny, prawdziwy A słonce ciągle dopierdala właśnie tak jak trzeba Dokładnie w takie dni jestem gdzieś bliżej nieba Nagle z tłumu się wyłania właśnie ona Piękna, seksowna, kompletnie napalona I mówi właśnie do mnie - chodź gdzie nikt nas nie zobaczy Próbuję sobie wyobrazić co to dla niej znaczy Nie mogłem lepiej trafić, to ciało jak z fotografii I mówi do mnie - bierz mnie jak tylko potrafisz I jestem już tak blisko, i mogę prawie wszystko I nagle słyszę dźwięk Właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz do zdobycia cały świat, o tym wiem Właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz ragga skład, a jak? a jak? Człowieku, właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz do zdobycia cały świat, o tym wiem Właśnie wstał nowy dzień Jeszcze raz ragga skład, a jak? a jak?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jamal: Nowy dzień

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jamal: Nowy dzień

Skomentuj tekst

Jamal: Nowy dzień

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki nowy dzien jamal
 • iljah on my way
 • Tekst nowej piosenki jamala
 • jamal piosenki new
 • w oknie jakby nowy wstał dzień

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nowy dzień - Jamal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nowy dzień - Jamal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jamal.