Janusz Laskowski - Go tekst piosenki - Teksciory.pl

Janusz Laskowski: Go

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Laskowski

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Janusz Laskowski: Go

kiedy przyjeżdża wesołe miasteczko i karuzela staje nad rzeczką,
biegną dorośli jak małe dzieci i w inną stronę czas przecież leci,
tu w inną stronę czas przecież leci.
Ref. Goń karuzelo chwile zielone,
goń karuzelo dni pogubione,
zawiruje światem w odwrotną stronę,
może dogonią dni pogubione,
może dogonią stracony czas... 2X
Ławki drewniane już pędzą jak konie,
chcą samych siebie ludzie dogonić,
chcą samych siebie znaleźć w tym niebie,
gdzie mnie juz nie ma, gdzie nie ma ciebie,
ciebie już nie nie ma,
gdzie nie ma ciebie
Ref. Goń karuzelo ...2X
Młynem diabelskim do nieba do nieba, na katarynce gwiazdy wyspiewać, znowu szczęśliwi, tak im sie zdaje, lecz karuzela nagle przystaje, lecz karuzela nagle przystaje.
Ref. Goń karuzelo...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Janusz Laskowski: Go

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
74 %
26 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Laskowski: Go

 

Skomentuj tekst

Janusz Laskowski: Go

Komentarze: 6

Sortuj

~Gość (25 października 2017, 22:11)
Re: Janusz Laskowski - Go
Sprostowanie gość 31sierpnia 2017 , 16:09 Jest pomyłka: prostuję -> Ostatecznie jest rezygnuję z bandyckiej -agentury JW GROM i tej oszustki Beaty Neinert pracująca w burdelach Bartuss T i inne, która dysponuje tym moim mieniem i hula z kochankami za te pieniądze ! ............Stwierdzam, że nie jest winna gen. broni CBŚ Beata Najnert dziś emerytka-adiutant-żona Marszałka Polski mnie ! Prof. Beata Najnert kanclerz UWr. ma prawo mieszkać ze mną jako tajemnica wojskowa RP żona-adiutant Marszałka Polski JX ! Zasłużyła na lepsze życie w RP ! A degenerat-terrorysta-sadysta "PONTON" płk. FSB Mariusz Pawluk z kumplami gen. Polko i innymi zdrajcami-zaborcami-gwałcicielami z Bolkiem Wałęsa vel Lejba Kohne - Latajka - Martyniuk=666=Anikieje kler fałszywy agentura=4RP=spam natychmiast kara śmierci lub dożywocie + konfiskata wypłat, mienia i majątku oddanego poszkodowanej - poszkodowanym ! Amen !
407
109
Odpowiedz (3)
~Gość (31 sierpnia 2017, 16:09)
Re: Janusz Laskowski - Go
Fakty - to karuzela kłamstw !!!! Fakty takie skorumpowana JW GROM terroryści=oszuści=degeneraci=sadyści=gwałciciele=handlarze=narkotykami, zgwałconymi gołymi nieletnimi Polkami i atrakcyjnymi dorosłymi pannami jak np. Beata Najenrt ma 15 mld zł z odsetkami, wypłaty z kilkudziesięciu lat, inne do dziś nie oddała tych pieniędzy i mienia wojskowego mnie Marszałkowi Polski Józef Urbanowicz-Fudalej ! Jestem okradziony, sponiewierany, torturowany przez JW GROM szpiegów i prześladowany w Polsce obecnej ! Ostatecznie rezygnuję z bandyckiej-agentury JW GROM i tej oszustki Beaty Najnert pracująca w burdelach Bartuss T inne, która dysponuje tym moim mieniem i hula z kochankami za te pieniądze ! Czuję wstręt do tego kraju i tych terrorystów na usługi NWO=4RP=watykańskiej=gejowskiej Opus Dei ! ta panna 61 letnia nie mieszka ze mną 34 lata, nie spaliśmy razem i nie jest moją żoną - okradła mnie z tymi wasalami z wszystkiego co moje !!!! To fakty ! Kłamie cały czas ! Karuzela oszustw-niedomówień-satanizm !!!! Afera o 15 mld zł z odsetkami moje pieniądze zniknęły razem z tą prostytutką-zawodową JW GROM = Jorrgus = Bartuss T = Kolorowa sukienka => Sobota-Michał Sobolewski=FSB=Long & Junior sekta FSB = Vanila = Avanti Szarkowski damski bokser BND=FSB = Disco Polo Lajf 666=Zenek Martyniuk -> Kochana wierzę w miłość - Floryda inne nocne hotele-burdele ! Inne filmy tylko na tych filmach widziałem tą oszustkę wszech czasów kochankę wielu polityków-skorumowanych Trzpil=ks. Jan Gondro = GESEK= Warot = Benedyktyni=Salezjanie=redemptoryści=Nycza=kościół=Lucyfera=Ratzinger=SS Anikieja=cygana=bonda=Martyniuka=Warota=Latajka=HUSS=Gietkiewicz=inni=Opus Dei ! To padlina nie ludzie !!!!
249
296
Odpowiedz (3)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Puca (ft. Paluch, Young Igi, Koldi) Chris Carson x DJ Soina
  „Bez pucki do lamusów Na gierki już za stary Z tych wysuszonych fusów Nie zrobisz dobrej kawy Mówi król P do usług Zadanie weszło w nawyk Przy mnie grono szajbusów Nachosy i kalmary Je, je, je ”
 • Sabotage Bebe Rexha
  „Why do i soabotage everything i love? It’s always beautiful until i fuck i up Tell myself i am safe and lonely With nobody else to break my heart Even though i know you’d never I am my own wors”
 • Wanted Enter
  „kiedyś tu każdy pluł mi pod nogi rzucały kłody mi całe bloki dzisiaj im robię nuty pod nogi nuty po której pękają podłogi a tym samym pękają dupy bo Enter podpala chałupy i czasem zrobię nutę do”
 • Przyjaciółka Anika Dąbrowska
  „długo czekałam na twój znak czy zadzwoni ten telefon chociaz raz długo dusiłam w sobie zal skoro ciebie nie ma sama pójdę w tan pamiętam tamtą noc gdy znikąd przyszła moc uliczny deszcz rozma”
 • Jak przestać kochać Jorrgus
  „kochanie czy pamietasz jak pierwszy raz spotkaliśmy sie właśnie w tym miejscu miałaś n sobie tę piękną chabrową sukienkę pamietasz? obiecaliśmy sobie wtedy ze nieważne co by się działo choćby kt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Go - Janusz Laskowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Go - Janusz Laskowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Laskowski.