Janusz Radek - Tomasz tekst piosenki - Teksciory.pl

Janusz Radek: Tomasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Radek

Teksty: 101 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Janusz Radek: Tomasz

A może byśmy tak, najmilsza, wpadli na dzień do Tomaszowa? Może tam jeszcze zmierzchem złotym ta sama cisza trwa wrześniowa... W tym białym domu, w tym pokoju gdzie cudze meble postawiono, musimy skończyć naszą dawną rozmowę, smutnie nie skończoną. Więc może byśmy tak, najmilsza, wpadli na dzień do Tomaszowa? Może tam jeszcze zmierzchem złotym ta sama cisza trwa wrześniowa... Jeszcze mi tylko z oczu jasnych spływa do warg kropelka słona, a ty mi nic nie odpowiadasz i jesz zielone winogrona. Tem biały dom, ten pokój martwy do dziś się dziwi, nie rozumie... Wstawili ludzie cudze meble i wychodzili stąd w zadumie. A przecież wszystko tam zostało! Nawet ta cisza trwa wrześniowa... Może więc byśmy tak, najmilsza, wpadli na dzień do Tomaszowa? Jeszcze ci wciąż spojrzeniem śpiewam: Du holde Kunst... - i serce pęka! i muszę jechać...więc mnie żegnasz, lecz nie drży w dłoni mej twa ręka. i wyjechałem, zostawiłem jak sen urywa się rozmowa. Błogosławiłem, przeklinałem: Du holde Kunst! Więc tak? Bez słowa? A może byśmy tak, najmilsza, wpadli na dzień do Tomaszowa? Może tam jeszcze zmierzchem złotym ta sama cisza trwa wrześniowa. Jeszcze mi tylko z oczu jasnych spływa do warg kropelka słona, a ty mi nic nie odpowiadasz i jesz zielone winogrona...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Janusz Radek: Tomasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Radek: Tomasz

 

Skomentuj tekst

Janusz Radek: Tomasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • aty mi nic nie odpowiadasz
 • a moze bysmy sie napili piosenka tekst
 • a ty mi nic nie odpowiadasz i jesz zielone winogrona słowa
 • "a może byśmy tak najmilsza.."
 • gdzie cudze meble tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tomasz - Janusz Radek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tomasz - Janusz Radek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Radek.