Janusz Radek - Z tekst piosenki - Teksciory.pl

Janusz Radek: Z

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Radek

Teksty: 101 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Janusz Radek: Z

Zabieram ją sprzed szkoły Przed dzwonkiem obiadowym Znów wiozę ją na Soho Tłum czeka tam na go-go Perwersji się nie lękaj Gdy klient płaci klękaj Tak znów podbijesz London night Swym ciałem w mym Hotelu Child Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. Znów dam ci narkotyki By dreszczyk erotyki I ty i moi goście Poczuli jak ich chłoszcze Gdy czekam obok szkoły W mym drogim samochodzie Uśmiechy śle mi ten i ów Szanują mnie i lubią tu Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. No dalej rozchyl nóżki swe Mój skarbie bardzo kocham cię Więc pozwól panom zrobić to I sięgnąć na ich własne dno Mój klub to panów pewny sort Z atestem europejski mond Zrób to wszak chcesz modelką być Więc musisz przelać wiadro krwi Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. Ta myśl nie opuszcza mnie: Rodzina najważniejsza jest Każda z mych córek o tym wie Każda z mych córek o tym wie. Jestem zły? Ależ nie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Janusz Radek: Z

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Radek: Z

 

Skomentuj tekst

Janusz Radek: Z

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z - Janusz Radek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z - Janusz Radek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Radek.