Janusz Radek: Z

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Radek

Teksty: 101 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Janusz Radek: Z

Zabieram ją sprzed szkoły Przed dzwonkiem obiadowym Znów wiozę ją na Soho Tłum czeka tam na go-go Perwersji się nie lękaj Gdy klient płaci klękaj Tak znów podbijesz London night Swym ciałem w mym Hotelu Child Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. Znów dam ci narkotyki By dreszczyk erotyki I ty i moi goście Poczuli jak ich chłoszcze Gdy czekam obok szkoły W mym drogim samochodzie Uśmiechy śle mi ten i ów Szanują mnie i lubią tu Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. No dalej rozchyl nóżki swe Mój skarbie bardzo kocham cię Więc pozwól panom zrobić to I sięgnąć na ich własne dno Mój klub to panów pewny sort Z atestem europejski mond Zrób to wszak chcesz modelką być Więc musisz przelać wiadro krwi Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. Jestem zły? Jesteś zły. Ta myśl nie opuszcza mnie: Rodzina najważniejsza jest Każda z mych córek o tym wie Każda z mych córek o tym wie. Jestem zły? Ależ nie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Janusz Radek: Z

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Radek: Z

Skomentuj tekst

Janusz Radek: Z

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z - Janusz Radek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z - Janusz Radek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Radek.