Joe Cocker: All i need to know
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Joe Cocker: All i need to know
Maybe i haveno grounds to feel jealousbut i'm just a guywho's got to tell it like it isi must be sure of your loveon that i existis there someoneto whose heart you belongjust tell me nowdarling i will be gonebut if he is stealing from methen that would be wrongi stand my groundagainst any manwho would try to take you from my armsif you know me at allyou know i don't let goas long as you want methat's all i need to knowi've never beenwhat they call the fighting kindbut i'm a manwho'll defend what is minei've built my world around youchorussoloif you know me at allyou know i don't let goas long as you want methat's all i need to knowi don't back downwhen i've got my feet on the groundi'm a peace loving manbut i'll take the blowsas long as you want methat's all i need to knowthat's all i need to knowthat's all i need to know
Tłumaczenie piosenki
Joe Cocker: All i need to know
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Joe Cocker: All i need to know
-
Feelin alright
- Joe Cocker
-
I Ain gonna cry again
- Joe Cocker
-
I heard Iit through the grapevine
- Joe Cocker
-
I'll cry instead
- Joe Cocker
-
My baby wrote me a letter
- Joe Cocker
Skomentuj tekst
Joe Cocker: All i need to know
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Nic Nie Czuję - feat. Vłodarski
MODELKI
„Jak na nas patrzę, to nic nie czuję I nie rozumiem, dlaczego coś poszło nie tak Czy tak jest zawsze? Czy ja nie umiem zakochać się, kochać i kochać? Ja już nic nie czuję To już nic nie boli S”
-
Hiena ft. Nosowska
PRO8L3M
„It's the hyena They don't laugh for amusement It's how they communicate Strongest among land predators They can crush bones effortlessly A pack of hyenas may storm in cause chaos And steal every”
-
Morze
Julia Kamińska
„Na cienkiej kresce, tam, gdzie niebieski spotyka niebieskie, tam, gdzie ocean dotyka się z niebem — tam się znajdziemy. Na widnokręgu, gdzie dwa kosmosy łączą się w jedno, gdzie rzeczywistość ”
-
Rzeka - x W. Krajewski
Lunaria
„Rzeknę prawdę liczą dziś wam ciężar grzechów w sercu mym mam czy z niebios spadło, czy chciał tak los czuję jak świat zatrzymał się w noc płomienna rzeka rwie prowadzi mnie choć wasz to cień ”
-
Toast
Tatiana Okupnik
„Pali się pali się pali się W mieście już czuć ten swąd Ogień pożera to co złe To jest babski krąg Nie stój z boku usiądź z nami I z dymem puść co chcesz Wali się wali się wali się Runął kol”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Lato w Polsce
- Tede, Skolim, Stachursky
-
Heavens Sirens
- David Kushner
-
WSZYSTKIE FAJNE
- Fagata
-
Stonehenge - ft. Elton John
- Spinal Tap
-
Zaśnij Spokojnie
- Papa Dance
-
Tears of Fire
- Primal Fear
-
SUV BOOMER - ft. Kaz Bałagane, Young Igi
- Kizo
-
Rodzice
- Majtis
-
Przytul Jacka (prod. DJ Pete)
- Wini
-
Fast
- Demi Lovato
Reklama
Tekst piosenki All i need to know - Joe Cocker, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu All i need to know - Joe Cocker. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Joe Cocker.
Komentarze: 0