Junior: Z tob

Tekst piosenki

Brak wideo

Junior

Teksty: 27 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Junior: Z tob

Jest takie miejsce na ziemi gdzie spełniają się sny. Jest takie miejsce na ziemi, w którym jesteś tylko ty. Jest takie miejsce na ziemi gdzie przyglądam się oczom twym. Jest takie miejsce na ziemi to miejsce jest w sercu mym!
W oczach twoich chciałbym ujrzeć twój blask. To nie będzie proste, bo odległość dzieli nas. Chciałbym poczuć cię i dotykać twych rąk. Chciałbym pobiec z tobą gdzieś daleko stąd.
Daj mi siebie proszę! Daj mi z tobą być! Gdy będziemy razem nie zmieni się nic!
Marzenia są po to by spełniały się, marze by być z tobą i na dobre i na złe. Czy chciałabyś być ze mną poznać dotyk mój? Ja wiem tylko jedno, wiem ze jestem twój!
Daj mi siebie proszę! Daj mi z tobą być! Gdy będziemy razem nie zmieni się nic!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Junior: Z tob

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Junior: Z tob

Skomentuj tekst

Junior: Z tob

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z tob - Junior, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z tob - Junior. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Junior.