Junior: Z tob

Tekst piosenki

Brak wideo

Junior

Teksty: 27 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Junior: Z tob

Jest takie miejsce na ziemi gdzie spełniają się sny. Jest takie miejsce na ziemi, w którym jesteś tylko ty. Jest takie miejsce na ziemi gdzie przyglądam się oczom twym. Jest takie miejsce na ziemi to miejsce jest w sercu mym!
W oczach twoich chciałbym ujrzeć twój blask. To nie będzie proste, bo odległość dzieli nas. Chciałbym poczuć cię i dotykać twych rąk. Chciałbym pobiec z tobą gdzieś daleko stąd.
Daj mi siebie proszę! Daj mi z tobą być! Gdy będziemy razem nie zmieni się nic!
Marzenia są po to by spełniały się, marze by być z tobą i na dobre i na złe. Czy chciałabyś być ze mną poznać dotyk mój? Ja wiem tylko jedno, wiem ze jestem twój!
Daj mi siebie proszę! Daj mi z tobą być! Gdy będziemy razem nie zmieni się nic!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Junior: Z tob

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Junior: Z tob

Skomentuj tekst

Junior: Z tob

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z tob - Junior, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z tob - Junior. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Junior.