Just 5: Just 5

Tekst piosenki

Brak wideo

Just 5

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Just 5: Just 5

Hej! Jesteście gotowi!Już za chwilę JUST 5Lalarilalila! Równy szyk! Wszyscy razem! Odjazd!Lalarilalila! Równy szyk! Cała Piątka! Power!Lalarilalila! Musicie zostać z namiLalarilalila! Jesteśmy! Dla was gramy!"1, 2, 3, 4, 5 JUST 5" Jestem dla Ciebie tak to ja!- Czy zechcesz- czy nie. Będzie wszystko na pięć- Dzisiaj gramy dla Ciebie możesz mieć to co chcesz"1, 2, 3, 4, 5 JUST 5" Nie pamiętaj dziś o smutkach, to jest chwila krótka- Czy zechcesz...Dotyk naszych dłoni- sprawi, że TyOdnajdziesz w sobie siłę chwilOdtąd Ja i TyLalarilalila..."1, 2, 3, 4, 5 JUST 5" Znam Twoje sny! Wiem o czym myślisz! Czego pragną Twoje zmysły- Czy zechcesz..."1, 2, 3, 4, 5 JUST 5" Nasza młodość nas rozpali! W niej jest power!- Czy zechcesz...Dotyk naszych dłoni...Lalarilalila...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Just 5: Just 5

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Just 5: Just 5

Skomentuj tekst

Just 5: Just 5

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • just 5 tekst
 • just 5 piosenki jedna na
 • just 5 na niebie milion gwiazd

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Just 5 - Just 5, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Just 5 - Just 5. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Just 5.