JWP: To jest JWP (Skit)

Tekst piosenki

Brak wideo

JWP

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

JWP: To jest JWP (Skit)

To jest dla, dla tych co nie żałując uszujak HG tylnie dla, dla lamusówto klasyk z buszu nie plastik, wyjmij watę z uszujak nie jarzysz rapu to zrób badanie słuchugdy większość w bezruchu jak manekinymy robimy krok do przodu by ten produkt szedł przez winylEmbargo bombię tracki jak składy farbąJWP towar spod lady jak, jak koka na targumiejski żargon styl kto chce to zdissowaćty niepiardo musisz jeszcze potrenowaćKosi, Ero, Fok tonie flow niech się niesiedo zobaczenia wkrótce u ciebie w mieścieWWA leci nuta ta sialalaniech to wszędzie gragłośniki rozpierdalaLeci na full mama i sąsiadka narzekausłyszysz w dobrych klubach nie na wiejskich dyskotekach[x4]To jest JWPJa nie proszę o uwagę, po prostu jej żądamrozprzestrzeniam JWP plagępo podwórkach, blokach, ulic ciemnych kątachjak huragan Shange sieję, Lewy wysprzątaTo jest JWP warszawska premierastudio schron właśnie stąd z podziemi się przedzieranie tylko skuna woń przede wszystkim fonianorma i czaszka jest spokojna, takZ ziomami piona, z wrogami wojnanapędzamy bit samplamibo to daje rytm, który dym wywołanywychowany w przemocy tu JWP pewnie pionaTysiące przeźroczy rymy jak strzały z procywciąż oczy otwarte wciąż trzymamy gardępal nartę jak twe oczy zaskakujeto czego nie umiem przeoczyć[x2]JWP, JWP
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

JWP: To jest JWP (Skit)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

JWP: To jest JWP (Skit)

Skomentuj tekst

JWP: To jest JWP (Skit)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jwp to jest jwp tekst
 • to j do w do p jwp
 • jwp j do w do p
 • tekst od j do w do p
 • to jest j do w do p teks

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To jest JWP (Skit) - JWP, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To jest JWP (Skit) - JWP. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - JWP.