K.A.S.A.: To w

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.A.

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

K.A.S.A.: To w

La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, czekałem na toLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoCzekałem na to wiele dni, czekałem już nie mając siłCzekałem, czekałem na toAż wreszcie rano otwieram drzwi, patrzę i widzę, że to dziśNadeszło wreszcie - nadeszło latoKiedy wszystko w słońcu lśni i nie musisz w domu pićMożesz tak po prostu wyjść - to już latoChoć za krótkie dla mnie zbyt, to nie musze się z tym kryćŻe tak bardzo czekałem na to, na toLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, czekałem na toPrzeczekam całą zimę iNie wiem czy starczy na to siłBy czekać znów na latoBo kiedy wreszcie przyjdzie wiemZbyt szybko zawsze kończy sięJak długo będę znów czekał na to?Kiedy wszystko w słońcu lśni i nie musisz w domu pićMożesz tak po prostu wyjść - to już latoChoć za krótkie dla mnie zbyt, to nie musze się z tym kryćŻe tak bardzo czekałem na to, na to...La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, czekałem na toLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, czekałem na toLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, czekałem na toLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, to właśnie latoLa, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, czekałem na to
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.A.: To w

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.A.: To w

Skomentuj tekst

K.A.S.A.: To w

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Czerwone 7 - x Palion FRIENDZ
    „To czerwone siedem, siedem, siedem Cały dzień, całą noc robię to Dwa cztery na siedem, siedem, siedem Robię swoje, robie sos dlatego Jestem jak CR siedem, siedem, siedem Noga na gaz, nie mów sto”
  • DWA RAZY TYLE Chivas
    „Czuję jak, czuję jak, czuję jak... Chyba coś znaczy ta dwójka obok siódemki Do tego jedyne światło w które zmierzam to niebieskie Jebane nie daje zasnąć, kiedy głowa mówi zdechnij mi Kiedy ja prób”
  • Kto, jak nie ty? Wojtek Szumański
    „Czy możesz mi zrobić małą przysługę, By jednak zawsze tu być? Życie za nami Zbyt krótkie, zbyt długie, A czeka nas tyle co nic. Nadal biorę to wszystko na niby, Że zaraz wrócimy na start. I m”
  • Kochać inaczej (rework) - x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk Vito Bambino
    „A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Porwie Cię wtedy wysoko tak A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Pomóż a dobrem zmienimy świat zmienimy świat Bo nikt nie widzi boli wszyscy topimy w domysłach swy”
  • Papasito QINGA
    „Hey Papito, Papasito Zobaczyłam Cię i uwierzyłam w miłość Może Bóg nam szanse da i zatańczysz ze mną tak Jakby jutro skończył się ten świat Jedna chwila wszystko zmienia Się zaczyna od spoj”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To w - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To w - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..