K.A.S.T.A.: Czas

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.T.A.

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

K.A.S.T.A.: Czas

Społeczeństwo klas, bezrobocie mas Nauka poszła w las, to surwiwalu czas Ucieczka od rzeczywistości nie dziwi nas Bo w każdym mieście proch, heroina i kwas To K.A.S.T.A. Skład, margines społeczeństwa Przypominamy wam o resztkach człowieczeństwa Bo choć sami powtarzacie, że na pewno go macie Zapominacie, kiedy macie pełne gacie To ze strachu mój bracie wciąż się zabijacie Przemocą czyjąś własną się opieracie Jak każe tradycja księdzu spowiadacie Wódę na umór chlejecie to ze strachu mój bracie Z uczciwej pracy rzadko kto kokosy zbiera Okazja często czyni z ciebie frajera Cholera! Twoje IQ dąży do zera To jak wenera, choroba brudnej dziwki Sam wybierasz używki na początku rozgrywki Nie bądź w tym zbyt szybki To nie wyścig do cipki Cześć twojego życia łatwo jebnąć z przepicia K.A.S.T.A. nieco inny styl bycia Wall-E poleca dawaj często do pieca Lecz nie pozwól nikomu skakać po twoich plecach Teraz ja powiem wam o co chodzi nam Ja takie życie znam, bo muszę radzić sobie sam Alternatyw wielu nie ma, każdy z nas jedną wybiera Afera, znów zamknęli dealera W przypadku kiedy chcesz wyjść ostatecznie z interesu [?] Bagażnika, wilgotny klimat lasu Szef w środkach nie przebiera Sześć stóp ciemnego dołu Teraz mają pewność, że nie powiesz nikomu A inny sposób jest, aby wyrwać nas Z brudnych ulic i getto skurwiałych miast Lecz póki co i tak nikt nie chce pomóc nam Pokazać wam, co w naszych duszach gra Uliczny styl prawdy Rym, przesłanie, bas Nie nadszedł czas By odbić się od dna przy pomocy rymu Ja rymowania drugi tan mam twarzą w twarz stań z nagą prawdą o nas Rym jest dziki, rym jest zły, rym ma bardzo ostre kły Rym K.A.S.T.Y. zabaw unikaj Nie rzucaj więc po patyka W szkole artykulacji rym koziołków nie fika Kiedy absolwent gada, wtedy słucha publika Nikt nie przeszkadza, ani nie wzdycha Nikt za mną nie powtarza, tylko głową kiwa I spokojnie oddycha, nie rozgrzewam Bo to showmanów praktyka Nikt tu showmanem nie jest Nic nie gadać mi styka Jest to nie przedstawienie, tylko codzienna micha Co łaska dla rymu mnicha Ja każę pycha, ktoś coś do czegoś wpycha Gadam dalej, to nie kicz to nie kicha Przyznaj, że gadka K.A.S.T.Y. nie licha Błaha na konfidentów z facha Ej, lepiej daj bucha Kto ze mną jest, dalej słucha Rym przecież ostatnio za dużo rucha Wciąż tylko seks, dziwki, koks i kapucha Żeby to prawda była, to zwykła podpucha Podobno księżniczką kiedyś była ropucha Po co chwalisz się facet? Szpanować to krótka fucha W ciemnej uliczce takiego nikt nie wysłucha Wyskakuj z łańcucha i z tego modnego ciucha I przestań skamlać, bo zaleje cię jucha Kto pepla, że rucha, tego inny wyrucha Poznaj mnie i poznaj mojego druha Bomba zwyczajnej gadki właśnie teraz wybucha Jakoś pobladłeś koleś, jakbyś zobaczył ducha K.A.S.T.A. się nie przechwala, tylko na zimne chucha W kaszę nam się nie dmucha Bo to nie jest gówno Frajerom jedziemy równo Gdy za oknem smutno, na ulicach brudno Ale nam nie jest nudno Zbyt rzadko łatwo, czyli za często trudno
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.T.A.: Czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.T.A.: Czas

Skomentuj tekst

K.A.S.T.A.: Czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasta czas

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas - K.A.S.T.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas - K.A.S.T.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.T.A..