K.A.S.T.A.: Czas

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.T.A.

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

K.A.S.T.A.: Czas

Społeczeństwo klas, bezrobocie mas Nauka poszła w las, to surwiwalu czas Ucieczka od rzeczywistości nie dziwi nas Bo w każdym mieście proch, heroina i kwas To K.A.S.T.A. Skład, margines społeczeństwa Przypominamy wam o resztkach człowieczeństwa Bo choć sami powtarzacie, że na pewno go macie Zapominacie, kiedy macie pełne gacie To ze strachu mój bracie wciąż się zabijacie Przemocą czyjąś własną się opieracie Jak każe tradycja księdzu spowiadacie Wódę na umór chlejecie to ze strachu mój bracie Z uczciwej pracy rzadko kto kokosy zbiera Okazja często czyni z ciebie frajera Cholera! Twoje IQ dąży do zera To jak wenera, choroba brudnej dziwki Sam wybierasz używki na początku rozgrywki Nie bądź w tym zbyt szybki To nie wyścig do cipki Cześć twojego życia łatwo jebnąć z przepicia K.A.S.T.A. nieco inny styl bycia Wall-E poleca dawaj często do pieca Lecz nie pozwól nikomu skakać po twoich plecach Teraz ja powiem wam o co chodzi nam Ja takie życie znam, bo muszę radzić sobie sam Alternatyw wielu nie ma, każdy z nas jedną wybiera Afera, znów zamknęli dealera W przypadku kiedy chcesz wyjść ostatecznie z interesu [?] Bagażnika, wilgotny klimat lasu Szef w środkach nie przebiera Sześć stóp ciemnego dołu Teraz mają pewność, że nie powiesz nikomu A inny sposób jest, aby wyrwać nas Z brudnych ulic i getto skurwiałych miast Lecz póki co i tak nikt nie chce pomóc nam Pokazać wam, co w naszych duszach gra Uliczny styl prawdy Rym, przesłanie, bas Nie nadszedł czas By odbić się od dna przy pomocy rymu Ja rymowania drugi tan mam twarzą w twarz stań z nagą prawdą o nas Rym jest dziki, rym jest zły, rym ma bardzo ostre kły Rym K.A.S.T.Y. zabaw unikaj Nie rzucaj więc po patyka W szkole artykulacji rym koziołków nie fika Kiedy absolwent gada, wtedy słucha publika Nikt nie przeszkadza, ani nie wzdycha Nikt za mną nie powtarza, tylko głową kiwa I spokojnie oddycha, nie rozgrzewam Bo to showmanów praktyka Nikt tu showmanem nie jest Nic nie gadać mi styka Jest to nie przedstawienie, tylko codzienna micha Co łaska dla rymu mnicha Ja każę pycha, ktoś coś do czegoś wpycha Gadam dalej, to nie kicz to nie kicha Przyznaj, że gadka K.A.S.T.Y. nie licha Błaha na konfidentów z facha Ej, lepiej daj bucha Kto ze mną jest, dalej słucha Rym przecież ostatnio za dużo rucha Wciąż tylko seks, dziwki, koks i kapucha Żeby to prawda była, to zwykła podpucha Podobno księżniczką kiedyś była ropucha Po co chwalisz się facet? Szpanować to krótka fucha W ciemnej uliczce takiego nikt nie wysłucha Wyskakuj z łańcucha i z tego modnego ciucha I przestań skamlać, bo zaleje cię jucha Kto pepla, że rucha, tego inny wyrucha Poznaj mnie i poznaj mojego druha Bomba zwyczajnej gadki właśnie teraz wybucha Jakoś pobladłeś koleś, jakbyś zobaczył ducha K.A.S.T.A. się nie przechwala, tylko na zimne chucha W kaszę nam się nie dmucha Bo to nie jest gówno Frajerom jedziemy równo Gdy za oknem smutno, na ulicach brudno Ale nam nie jest nudno Zbyt rzadko łatwo, czyli za często trudno
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.T.A.: Czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.T.A.: Czas

Skomentuj tekst

K.A.S.T.A.: Czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasta czas

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas - K.A.S.T.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas - K.A.S.T.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.T.A..